Новини

Відкриття дитячої Федерації вільної боротьби

Maghamed Zakariev

У Фонтанці, з ініціативи заслуженого майстра спорту Магамеда Закарієва, відкрилася нова структура, яка надасть додатковий поштовх у розвитку вільної боротьби.

Бронзовий призер чемпіонату світу і так усіляко допомагає місцевим хлопцям займатися улюбленим спортом. Але створення Федерації зробить цей процес більш системним. Магамед не з чуток знає з якими труднощами стикається вітчизняний дитячо-юнацький спорт та яка допомога йому потрібна:

“Я все життя займався боротьбою і знаю, які проблеми є у дітей, уваги, якої не вистачає до спорту. Ми сиділи з моїм другом Данилом Галицьким, з’явилася у нас ідея допомагати дитячому спорту, щоб у це лихоліття діти змогли реалізувати себе, незважаючи на ті труднощі, з якими ми стикаємося, стикається наша країна”.

Maghamed Zakariev

Данило Галицький лише очолив новостворену Федерацію, але разом із Магамедом Закарієвим вже включився до роботи. Серед глобальних планів – розвиток місцевої спортивної інфраструктури, серед найближчих – проведення цієї весни дитячого турніру з вільної боротьби із залученням хлопців із різних регіонів. Також зараз йдуть переговори щодо відвідин турніру світовими зірками.

Maghamed Zakariev

Данило Галицький, президент дитячої Федерації вільної боротьби: “Зараз час важкий, треба допомагати дітям розвиватись у спорті. Сьогодні держава не може сприяти цьому і ми вирішили самі допомагати. Наразі готуємо міжрегіональний турнір в Одесі”.

Maghamed Zakariev

На честь відкриття Федерації у Фонтанці пройшло справжнє спортивне свято. Тренери провели для хлопців та їхніх батьків відкрите тренування, а потім Магамед Закарієв показав юним борцям майстер-клас – найефективніші прийоми, які допомогли йому у професійному спорті.

Ну і звісно яке свято без подарунків? Дітям вручили комплекти сучасної спортивної форми від провідних світових виробників, набори вітамінів та організували солодкий стіл. Допомогу та підтримку в організації заходу також надав Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і добра».

Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Maghamed Zakariev
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top