Новини

Шуфрич отримав підозру у державній зраді, – СБУ

Йому загрожує до 15 років тюрми

У п’ятницю, 15 вересня, у народного депутата забороненої партії «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича Служба безпеки України провела обшуки.

СБУ, Держбюро розслідувань та Офіс генпрокурора зібрали «аргументовану» доказову базу щодо його антиукраїнської діяльності.

Йому загрожує до 15 років тюрми. Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого — координація російської агентури в Україні.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни — нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві.

Зазначається, що Шуфрич виявив ордени з георгіївськими стрічками, кітелі та герби Російської імперії, а також документи, пов’язані з країною-агресором.

Також під час обшуків у Шуфрича співробітники СБУ знайшли документ із схемою автономії для Донецької та Луганської областей.

На знайдених папірцях прописано перейменування цих областей у так звані «краї», широку автономію, проведення виборів, формування окремого уряду та парламенту. Під документом, датованим липнем 2014 року, стоять підписи Віктора Медведчука та самого Шуфрича.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top