Наука та технології

Німеччина надасть Україні новітні безпілотники — Reuters

Безпілотники відіграють важливу роль у війні в Україні

Німецький концерн Rheinmetall планує передати Україні сучасні розвідувальні безпілотники Luna NG до кінця 2023 року. Вони складаються з наземної станції управління з кількома дронами, стартовою катапультою та військовими вантажівками.

Про це повідомляє Reuters.

Нова Luna від Rheinmetall – це абсолютно нова безпілотна система, що перевершує попередню модель за всіма важливими характеристиками. Крім використання системи розвідки вони також можуть забезпечувати мережу LTE, перехоплювати або глушити зв’язок.

Зазначається, що система LUNA NG — це перший ударний безпілотник німецького виробництва. Так, розвідувальний дрон може нести до восьми мультикоптерів з озброєнням. У польоті він вирізняється низькими акустичними, тепловими та радіолокаційними сигнатурами.

«Здійснюючи розвідку, LUNA NG допоможе визначити цілі та доставити до них засоби ураження», — розповіли у Rheinmetall.

Завдяки своїй надлегкій, але дуже стабільній конструкції фюзеляжу, виготовленому з CFRP (пластику, армованого вуглецевим волокном), він забезпечує час польоту понад 12 годин, а завдяки дальності зв’язку понад 100 км він забезпечує просторове покриття понад 30 000 кв. км.

Видання наголосило, що безпілотники відіграють важливу роль у війні в Україні. Росія масово атакує військові та цивільні об’єкти за допомогою іранських дронів-камікадзе. Водночас розвідувальні дрони є важливими для військових операцій України. Оперативний досвід показує, що результати розвідки як реального часу грають вирішальну роль проведенні операцій.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top