Новини

Під час саміту до ПАР одразу кілька країн можуть запросити до БРІКСу, — FT

Список держав-кандидатів поки що тримається в секреті

Під час саміту у ПАР одразу кілька країн можуть запросити до БРІКС. Наразі список держав-кандидатів тримається в секреті, —  повідомляє Financial Times.

Офіційні заявки на вступ до БРІКС подали 23 країни. Однак співрозмовник вважає малоймовірним, що їх усіх одразу запросять до об’єднання.

Очікується, що на саміті у ПАР представники БРІКС узгодять критерії прийому нових членів. Єдину валюту поки що обговорювати не будуть, незважаючи на невдоволення, що зростає, через домінування долара серед країн-членів.

Повідомляється, що на тлі дискусії про розширення БРІКС відбулася суперечка між Китаєм, який хоче бачити в союзі не лише економічну, а й політичну силу та Індією, яка виступає проти цього. Джерело в Пекіні відзначило, що у разі розширення БРІКС на організацію припадатиме така сама частка ВВП, як і на G7.

Глава МЗС ПАР Наледі Пандор раніше заявила, що неправильно розглядати потенційне розширення БРІКС як антизахідний крок. Раніше стало відомо, що на приєднання до БРІКС також претендують Аргентина, Саудівська Аравія та Індонезія.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top