Новини

Партія «Батьківщина» виступає проти Стамбульської конвенції

Нещодавно Верховна Рада України ратифікувала Стамбульську конвенцію, яку підтримали усі парламентські фракції окрім «Батьківщини». На думку голови фракції Юлії Тимошенко, депутати з інших партій пішли проти волі українців, адже таке важливе питання варто було б винести на всенародний референдум. Лідерка «Батьківщини» наголосила, що попри красиву назву конвенції –  про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами – документ в першу чергу впроваджує поняття гендеру та нав’язує непритаманні українському суспільству цінності.

Виступаючи з трибуни парламенту, Голова партії «Батьківщина» розвінчала низку міфів, пов’язаних із цим документом.

«По-перше, Стамбульська конвенція не входить в той пакет вимог, який нам надає Європейський Союз для того, щоб нам дати кандидатство в ЄС. І по-друге, далеко не всі країни ЄС ратифікували цей документ. Зокрема, наші сусіди – Словаччина і Угорщина. А Польща зараз проводить процес денонсації ратифікованої Стамбульської угоди. З тих країн, що нас дуже підтримують під час війни, – Латвія, Литва, Великобританія, Чехія – не ратифікували цю конвенцію, і  це не завадило їм стати членами ЄС. Не можна зараз чинити розкол країни, тому що єдність під час війни для нас важлива. Не можна робити речі, які загрожують самому існуванню такої інституції як сім’я», – додала політик.

Після ратифікації Стамбульської конвенції ВР на сайті Президента України з’явилась петиція із закликом денонсувати Закон про її ратифікацію, яку ініціювала Юлія Тимошенко.

Дану петицію вже підтримала Православна Церква України, зазначивши, що «Церква разом з усіма іншими Церквами і релігійними організаціями, виступає проти намагань під прикриттям боротьби з домашнім насильством внести в українське законодавство ідеологічні, світоглядні та медичні поняття «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» як юридичні терміни, щоби у законодавстві підмінити біологічну стать (жінка і чоловік) гендером – комплексом соціальних, психологічних та сексуальних уявлень. Таким чином всупереч Конституції України пропонується закріпити норми однієї з сучасних ідеологій як обов’язкові законодавчі приписи, хоча жодна ідеологія, в тому числі гендерна, не може бути визнана державою як обов’язкова».

В Одеській області представники церков та «Батьківщини» вже провели зустрічі та обговорили питання Стамбульської конвенції, висловивши єдину думку щодо підтримки петиції Юлії Тимошенко по денонсації Закон про ратифікацію даної конвенції.

Сьогодні голова Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський та керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов зустрілись із Єпископом Одеським та Балтським Православної Церкви України, Владикою Афанасійом. На зустрічі обговорили питання підтримки петиції, для якнайшвидшого набрання 25 тисяч підписів та недопустимості розколу українського суспільства через нав’язування непритаманних йому цінностей.

«Батьківщина» Одещини, актив партії та депутати місцевих рад всіх рівнів активно включились до підтримки петиції, бо нам важливо зберегти наші цінності та Україну. Окрім того, обговорили з Владикою Афанасійом питання будівництва храму в місті Одеса, зі свого боку надаватимемо повну підтримку та максимальну допомогу в такій важливій справі», — розповів Олег Радковський. Також політики провели зустріч з Олександром Димовим, головою Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Просвіта». Отець Олександр також висловив повну підтримку ініціативи Юлії Тимошенко по денонсації Стамбульської конвенції, як неприйнятної для українського суспільства.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top