Новини

Єгипет організував «мирний саміт» через війну в Ізраїлі

ООН

Після відкриття прикордонного посту Рафах у суботу, 21 жовтня, щоб дозволити проїзд 20 вантажівкам, що перевозять гуманітарну допомогу з Єгипту до палестинського анклаву, Генеральний секретар ООН виступив із Каїра, де він бере участь у мирному саміті.

«Жителям Гази потрібно набагато більше, необхідна масова доставка допомоги», — сказав Антоніу Гутерреш. За даними ООН, кількість вантажівок, яким дозволено доставляти медичну та продовольчу допомогу в сектор Газа, необхідно збільшити до 100 на день.

«Цей доступ має бути постійним, щоб задовольнити всі гуманітарні потреби цивільного населення в Газі. Ми закликаємо до гуманітарного перемир’я», — відреагувала французька дипломатія.

На фоні загострення ситуації Єгипет, який хоче бути на передовій ізраїльсько-палестинського конфлікту, прийняв лідерів і представників арабських і західних країн на свій «мирний саміт». Участь приймають: Король Йорданії Абдалла II і президент Палестинської автономії Махмуд Аббас, а також глави дипломатії, зокрема з Франції, Великобританії та Німеччини. Також був присутнім голова ООН Антоніу Гутерреш, та європейські лідери Шарль Мішель і Жозеп Боррель.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top