Новини

Франція може відправити свої війська на Одещину: які завдання вони змогли б виконувати

Думка експерта

Якби французькі війська дійсно прибули на Одещину, то могли б взяти під контроль оборону портів та контролювати кордон з невизнаним Придністров’ям. Про це розповів військовий оглядач Денис Попович, передає «Київ 24».

«Які б завдання гіпотетично могли виконувати французькі війська в Одеській області? Передусім, це контроль за одеськими портами для того, щоб унеможливити обстріли цих об’єктів. Зараз Одеса наражається на постійні обстріли, зокрема «Шахедами», і ураження французьких військ «Шахедами» – це вже недружній акт буде стосовно Франції, зовсім інша може бути реакція. Друге – це контроль кордону з невизнаним Придністров’ям», – каже експерт.

За його словами, присутність французького контингенту допомогла б забрати з регіону українські війська, які стоять в Одеській області, щоб унеможливити гіпотетичні намагання РФ атакувати цю територію. Ці війська можна було б перекинути на фронт в якості підкріплення на ті ділянки фронту, де є в цьому потреба.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top