Економіка

Британія допоможе Україні розширити кіберзахист

Великобританія виділить 16 мільйонів фунтів стерлінгів

Великобританія виділить 16 мільйонів фунтів стерлінгів (20,5 мільйона доларів) на підтримку кібербезпеки України. Про це повідомляє видання Reuters.

Як зазначили представники Англії, ці гроші допоможу Україні краще протистояти атакам хакерів з боку Росії на життєво важливу інфраструктуру.

Цей пакет допомоги має доповнити собою попередній на 6,35 мільйона фунтів стерлінгів, про який Великобританія заявила минулого року.

«Жахливі атаки росії на Україну не обмежуються їхнім варварським вторгненням на територію, але також включають в себе огидні спроби атакувати їхню кіберінфраструктуру, яка надає життєво важливі послуги, від банківських послуг до постачання енергії, безневинному українському народу. Це фінансування має нападів, зміцнення кіберзахисту України та підвищення здатності країни виявляти та відключати шкідливі програми, націлені на них», — зазначив прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак.

Наступного тижня Сунак також попросить підприємців і бізнес збільшити свої інвестиції в Україну на конференції, щоб допомогти їй відновити економіку країни після вторгнення Росії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top