Експертний клуб

Голова СБУ Василь Малюк: Кримський міст — це теж ми

Василь Малюк

Кримський міст є законною ціллю для України.

Голова СБУ Василь Малюк дав інтерв’ю Дмитру Комарову, де вперше підтвердив, що успішна атака морських дронів на кораблі Чорноморського флоту РФ у Севастопольській бухті в жовтні минулого року була спланованою спецоперацією СБУ. А Кримський міст, як логістичний шлях російських військ, є законною ціллю для України.

«Відносно ситуації з кримським флотом, а саме атаки водними бойовими дронами, то СБУ була автором того оперативного задуму і реалізовувала його», – зазначив Василь Малюк.

За його словами, СБУ проводила унікальну спецоперацію, що пошкодила російські кораблі, разом із Військово-Морськими Силами України.

Стосовно підриву Кримського мосту, то Василь Малюк вважає, що поки зарано виносити інформацію про деталі спецоперації на широкий загал, аби не надавати ворогу додаткових даних.

«Відповідно до норм нашого чинного законодавства і міжнародного, звичаїв і традицій ведення війни, і з врахуванням того, що то був логістичний шлях, який ми були зобов’язані ворогу перерізати, певні такі заходи здійснювалися. Кваліфікують вони (росіяни – прим.) там по-своєму, як теракт. Ув’язнили більше 20 своїх співгромадян, інкримінують кожному з них певну співучасть», – відзначив Голова СБУ.

Також Василь Малюк додав, що представники західних спецслужб відзначають високий професіоналізм СБУ та багато в чому переймають наш досвід.

Крім того, у своєму інтерв’ю Дмитру Комарову Василь Малюк розповів про внесок СБУ в захист України та майбутню перемогу, деокупацію українських територій, роботу контррозвідки та викриття зрадників, протидію російським спецслужбам та багато іншого.

Василь Малюк

Головне з інтерв’ю Голови СБУ Василя Малюка:

◾СБУ за рік викрила понад 300 російських агентів. Деякі з них вже отримали 15 років тюрми за державну зраду. А декого вдалося «перешнурувати» — їх використовують для дезінформації ворога

◾СБУ виконує операції у найгарячіших локаціях війни — від острова Зміїний до Бахмута. Сам Малюк у перші дні повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю

◾Після деяких спецоперацій СБУ очільники топових спецслужб світу зізнавались, що вчаться в українців

◾Що таке ДРГ, як їх знешкоджує Служба та чому росіяни вербують людей із «ватною свідомістю»

◾В СБУ працює унікальна група «Охотніка». Вона, зокрема, перерізала комунікації ворогу і допомагала звільняти Київщину

◾»Герої не вмирають — вони йдуть на небо і там перегруповуються». Хто такий агент «Туман» (Владислав Бувалкін) і чому він посмертно став героєм України?

◾Деокупація Херсонщини: всі дії рашистів були задокументовані. Кожен крок під час псевдореферендуму — на контролі СБУ

◾Служба вже знає, як буде працювати в деокупованому Криму й на Донбасі

◾Самоочищення СБУ — один з пріоритетів Малюка: в Службі виявляють «щурів», документують та затримують

◾»Сьогодні наш історичний час: дати відсіч ворогу. Всяке було на нашій землі. Але ми завжди її славно боронили»

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top