Новини

Кулеба заявив, що Пекін не пропонував віддати Росії окуповані території України

Міністр заявив, що його колеги у країнах Європи не підтвердили цю інформацію

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не підтверджує інформацію про те, що представник Китаю в Україні Лі Хуей у своїх міжнародних поїздках закликав партнерів Києва наполягти на здачі частини окупованих територій Росії. Своє переконання український дипломат ґрунтує на заявах колег із Варшави, Берліна, Брюсселя та Парижа.

Про це міністр заявив під час свого звернення до Facebook.

«Я негайно зв’язався зі своїми колегами у тих столицях, які він відвідував, і жоден з них не підтверджує, що озвучувалися чи велися переговори навіть про те, щоб визнати за росією ті території, на яких зараз в Україні є росія», – сказав Кулеба під час відеовключення в рамках свого турне країнами Африки.

Він додав, що зовнішньополітичне відомство постійно перебуває у контакті з партнерами з інших країн. Таким чином Києву вдається бути в курсі та вчасно припиняти будь-які дискусії, які суспільство може розцінювати як «зраду».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top