Розслідування

«Заслужені» нагороди воєнкома Євгена Борисова

евгений борисов

Нещодавно українські ЗМІ сколихнула хвиля матеріалів про непомірні статки екс-керівника Територіального центру комплектування і соціального захисту Одеської області (військомат, ред.) Євгена Борисова. Журналісти-розслідувачі знайшли у Євгена Борисова та його родини нерухомість в Іспанії, яку він придбав під час війни на загальну суму близько 6 мільйонів євро, і це лише вершина айсбергу.

Результатом оприлюдненої у ЗМІ інформації стало порушення ДБР кримінальної справи щодо пана Борисова.

Та окрім непомірних статків, журналісти телеграм-каналу «Ревізор» зацікавились державними нагородами Євгена Борисова.

Мова йде про орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, яким 2 квітня 2022 р. відповідно до указу №203/2022 Президента України було нагороджено військового комісара Одеської області, полковника Євгена Борисова.

В указі Президента України вказано, що орден надається «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку». Як саме пан Борисов захищав державний суверенітет, якщо жодного дня не воював і не мав жодної бойової травми, невідомо. Окрім того, повідомлялось, що цю нагороду військовий комісар отримав знаходячись на лікування в госпіталі, куди потрапив до початку повномасштабної війни і не отримав жодної бойової травми.

Як значиться в Указі Президента України від 30 січня 2004 року, «орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, та інші особи за бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь».

З огляду на оприлюдненні факти та документи непомірного збагачення Євгена Борисова під час війни, виникають питання щодо «доблесті і честі» посадовця.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top