Експертний клуб

Експерти назвали 30 найвідоміших адвокатів Одеського регіону

рейтинг адвокатів 2023

Рейтинг фахівців у галузі права

За даними Єдиного реєстру адвокатів України, в країні сьогодні зареєстровано понад 62 тисячі адвокатів, в Одеському регіоні їх 4 тисячі, і з кожним місяцем ця цифра збільшується приблизно на 30 — 50 осіб. Як розібратися, хто з цих людей зможе якісно захистити твої інтереси, кому слід довіряти?

Адвокат — це не просто професія, а й місія, пов’язана із захистом прав та свобод людини. Саме адвокати стоять на варті справедливості, забезпечуючи кожному громадянинові України рівний доступ до правосуддя. Їхня роль у правовій системі неоціненна: від захисту прав людини до представлення інтересів у судах та юридичного консультування. При цьому, від представників цієї професії, очікують не лише глибоких знань закону, а й емпатії та високих моральних принципів.

Війна внесла у роботу адвокатів свої корективи. Хтось із них був покликаний і захищає зараз країну зі зброєю в руках, хтось, призупинивши практику, активно зайнявся волонтерською діяльністю, а у когось з’явилася велика кількість нових підзахисних — корупціонерів, які наживаються на війні, колаборантів та державних зрадників і, навіть у таких випадках, адвокати мають бути професіоналами.

Рейтингове агентство «Elitexpert», вже традиційно, провело експертне оцінювання адвокатської діяльності в регіоні та склало рейтинг ТОП 30 відомих адвокатів Одеси.

Серед критеріїв, на які ми орієнтувалися у своєму дослідженні: авторитет у професійному середовищі, активність у медіа, публічність, наявність «гучних» справ, статус та сфера діяльності адвоката. Вся інформація, яку ми аналізували, була отримана нами з відкритих джерел, або зібрана в результаті експертного опитування. Ми постаралися вивчити не лише професійні досягнення адвокатів, а й їхню громадянську позицію, внесок у підтримку правової системи та захист прав громадян в умовах повномасштабної війни. Якісь отримані нами дані ми публікуємо, інші, на прохання сторін, — залишаємо за кадром. Ми не можемо розголошувати всю інформацію про відомих підзахисних чи справи, які ведуть лауреати рейтингу.

Сподіваємося, що це дослідження виявиться корисним для українців, які бажають знайти гідного адвоката, та стимулюватиме юридичну спільноту до підвищення професійних стандартів.

На першому місці в рейтингу – Олена Джабурія, в.о. Голови Ради адвокатів Одеської області, доктор філософії у галузі права, директор АТ «АФ«СОБРАНІЄ».

Адвокат з 1997 року, має великий досвід та авторитет серед експертної спільноти.

З 2015 по 2021 р. Джабурія також викладала у НУ ОЮА на кафедрі організації судових та правоохоронних органів.

рейтинг адвокатів 2023

Наступний у рейтингу – Олександр Кіфак, адвокат, керуючий партнер Юридичної фірми «АНК», Почесний консул Німеччини на півдні України.

Фахівець у галузі морського та транспортного права, податкового права, зовнішньоекономічної діяльності та портової галузі.

У 1996 р. заснував Юридичну фірму «АНК», основною спеціалізацією якої є морське, корпоративне, податкове та трудове право.

З 2008 р. розпочав дипломатичну службу як Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Одесі. Консульський округ Почесного консула охоплює Одеську, Миколаївську та Херсонську області.

Автор низки законопроектів, спрямованих на забезпечення конституційних прав громадян та захист інтересів підприємців. Брав участь у розробці проектів нормативних актів про приватизацію морських портів та впровадження концесії як інструменту державно-приватного партнерства в портовій галузі.

На третій позиції – Володимир Зубар, адвокат, керуючий партнер фірми «Юрлайн». Кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права Національного університету Одеської юридичної академії.

Юридичною практикою займається з 1993 року. Фахівець у галузі морського права, агросектору та ринку нерухомості.

Представляв інтереси українських та зарубіжних компаній у Латвії, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні та США.

Артур Ніцевич – адвокат, партнер юридичної компанії «Інтерлігал», голова комітету морського та транспортного права Ради адвокатів Одеської області.

Член LMAA (Лондонська асоціація морських арбітрів) та SCMA (Сінгапурська палата морського арбітражу).

Широко відомий в Україні адвокат, один із лідерів у своїй галузі.

П’яту позицію в рейтингу займає Максим Болдін, дуже досвідчений адвокат, керуючий партнер юридичної фірми inTrust, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

Адвокатську діяльність провадить з 2006 року.

З 2007 по 2008 роки – начальник юридичного управління, потім заступник директора юридичного департаменту Одеської міськради.

У 2011 році стає заступником начальника управління контролю за концентраціями та узгодженими діями Антимонопольного комітету України, консультантом Одеської обласної ради.

У 2018 році обрано Головою Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань.

У 2019 році призначений Головою Наглядової Ради Одеського національного медичного університету.

2022 року заснував Благодійну організацію «Благодійний фонд «Культурні Сили України».

У 2017 році удостоєний Почесного звання «Заслужений юрист України».

У портфелі Болдіна багато резонансних виграних справ. Однією із знакових є справа, яку він вів на користь міста Одеса, будучи радником міського голови. Це була, мабуть, єдина в історії Одеси справа про стягнення з судновласника-винуватця розливу 74 тон нафти в Одеському порту, 24 млн. доларів до бюджету міста.

Ще одним його резонансом стало укладання мирової угоди між міською владою та Обленерго, яка фактично заборонила в Одесі віялові відключення світла.

Нана Бакаянова – адвокат, голова Комітету з правил адвокатської етики та судової промови Ради адвокатів Одеської області, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор.
 
Завідувач кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія».
 
Спеціаліст у сфері вдосконалення організації та діяльності адвокатури, проблем судової влади, діяльності прокуратури, діяльності Державного бюро розслідувань.
 
Автор багатьох наукових праць, займається науковою та викладацькою діяльністю.

рейтинг адвокатів 2023

На сьомому рядку – Григорій Трипульський, авторитетний адвокат, директор юридично-консалтингової компанії «Де-юре», кандидат юридичних наук.

З 2001 року й по сьогодні працює в ОНЮА на посаді доцента кафедри цивільного процесу.

У 2005 — 2010 роках був депутатом Одеської міськради, головою комісії із землеустрою та земельних правовідносин.

Брав участь у розробці різноманітних нормативно-правових документів, зокрема кількох проектів Законів.

Співавтор кількох підручників із цивільного процесу, статей із процесуального права, а також постійний коментатор у журналах «Бізнес», «Вісті», «Форбс», «Фокус», «Ділова столиця» та інших.

Восьма позиція – у Дениса Пономаренка, одного із найпопулярніших адвокатів, партнера адвокатського об’єднання «Barristers».

Працював у фірмі «Юрлайн», потім організував та став співзасновником ЮФ «Прайм Юріс» і був її керуючим партнером до 2016 року.

Адвокат із 2010 року.

У 2016 році організував та став співзасновником Адвокатського об’єднання «Пономаренко та партнери». Був головою та керуючим партнером, а у 2017 році став партнером Адвокатського об’єднання «Barristers».

У 2019 році був визнаний лідером практики кримінального права та процесу за версією Юридичної газети у рейтингу «100 найкращих юристів України».

Має безліч нагород: «Адвокат року 2020» за кримінальним правом, «Адвокат року 2019» у номінації «Краще відділення Асоціації адвокатів України» – Одеське відділення, «Адвокат року 2019» у номінації «Найкраща ТВ-програма на юридичну тематику» – «Законні підстави», «Кращий голова відділення ААУ», «Адвокат року 2018» з кримінального права.

На дев’ятій позиції – відомий адвокат Ольга Головченко, член Ради адвокатів України від Одеського регіону, керуючий партнер АФ «СОБРАНІЄ».

Закінчила юридичний факультет Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Трудову діяльність розпочала в адвокатському об’єднанні «Центральна адвокатська контора міста Одеси» на посаді адвоката, де працювала з 1997 по 2001 рік.

У 2002 році засновала та стала керуючим партнером АФ «СОБРАНІЄ». В період з 2010 по 2023 роки була членом виконкому Одеської міської ради.

Замикає десятку – Микола Стоянов, адвокат, партнер Адвокатського об’єднання «Barristers», член Асоціації слідчих суддів України та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

2008 року отримав свідоцтво адвоката.

У 2017 році став партнером Адвокатського об’єднання «Barristers».

Випускник першої сотні Всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього».

Муконін Олександр – адвокат, член Ради адвокатів Одеської області та член двох комітетів РАОО.

Стаж роботи: в адвокатурі – 20 років, загальний стаж за фахом – понад 25 років.

З 2003 року займається адвокатською діяльністю, членом Ради адвокатів Одеської області. Заступник голови Комітету з культури, туризму, спорту та соціальної підтримки адвокатів Ради адвокатів Одеської області, член Комітету з кримінального права та процесу.

Фахівець у сфері нерухомості, податкового, сімейного законодавства та захисту обвинувачених у кримінальних справах.

З 2007 по 2014 рік – керуючий партнер юридичної фірми «Юнайтед Лоєрс Асоціейшн», яка входила до рейтингу ТОП 60 юридичних компаній України за версією рейтингового агентства «Ехперт-Рейтинг».

2003 –2012 старший викладач кафедри Права ОНЕУ, співавтор монографії та наукових статей.

Двічі визнаний адвокатом року 2018 та 2020 років, за версією Асоціації адвокатів України.

З 2019 року – громадський діяч.

рейтинг адвокатів 2023

На дванадцятому місці у рейтингу – досвідчений адвокат Ілля Халдай, спеціаліст з кримінальних справ, керівник Одеської правової компанії, член Ради адвокатів Одеської області.

Тринадцятий у списку – Артем Волков – адвокат, керівник практики морського та транспортного права Юридичної фірми «АНК», голова Комітету з транспортного права Асоціації правників України.

2007 року отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

2010 року очолив практику морського та транспортного права ЮФ «АНК».

У 2011 році обраний головою Комітету з транспортного права Асоціації правників України.

На чотирнадцятій позиції – відомий адвокат Ігор Елуашвілі.

З 2005 року має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та практикує у галузі кримінального права.

Відомий своєю участю у низці резонансних кримінальних справ.

Зокрема, брав участь як адвокат відомого одеського авторитету Г. Стоянова, захищав одного з учасників, які проходили у справі про розстріл співробітників міліції біля села Кошари, був адвокатом низки лідерів одеських етнічних угруповань.

У 2019 році захищав одного з фігурантів кримінального провадження за фактом згорілого готелю «Токіо Стар».

Юрій Сергєєв – адвокат, керуючий партнер АТ «Юридичне бюро Сергєєвих», член Ради адвокатів Одеської області, голова комітету з морського права Асоціації адвокатів України. Кандидат юридичних наук.

З 2001 року – доцент кафедри морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія».

Спеціаліст у сфері захисту прав та законних інтересів фізичних та юридичних осіб з морських спорів в Україні та за кордоном.

Член Асоціації адвокатів України, Асоціації міжнародного права, Асоціації правників України.

Визнано міжнародним рейтинговим дослідженням Best Lawyers серед найкращих юристів в Україні у практиці транспортного права.

Національний експерт Проекту ЄС «Право- Justice», експерт Міжнародної організації праці (ILO).

На шістнадцятій позиції – Олександр Козлов, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Алгіз», заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

З 1998 року займається юридичною практикою, з грудня 2009 року – адвокатською діяльністю.

З 2008 до 2019 року був директором компанії «Одеський Регіональний Юридичний Центр».

З 2019 року по сьогодні – керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Алгіз».

2015 – 2020 роки – голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

З 2021 до 2022 року очолював Комітет підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області.

З 2019 року – заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

У 2018 році пройшов повний річний курс програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього».

Завершив навчальний курс «Базова підготовка медіатора» та став сертифікованим медіатором.

рейтинг адвокатів 2023

Сімнадцята позиція – у Вадима Оксюти, досить відомого адвоката, керівника Адвокатського об’єднання PowerfLex.

Напевно, однією з найгучніших його справ стала справа Сергія Стерненка.

Оксюта багато працював із захисту громадських активістів, а з початком збройного вторгнення в Україну пішов воювати.

На вісімнадцятому місці – Вадим Семенов, адвокат, керівник Адвокатського бюро «Семенов та партнери». Голова Комітету із захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

У 2012-2014 роках очолював правозахисну громадську організацію «Верховенство права» та однойменне друковане видання.

У 2015 році заснував адвокатське бюро «Семенов та партнери».

У 2017 році був обраний заступником, а згодом головою Комітету із захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

Член Ради адвокатів на Одещині.

Клішина Світлана – адвокат, нотаріус, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Одещині.

Працювала у Державній виконавчій службі Одеського обласного управління юстиції.

З 2007 до 2008 року – директор юридичної фірми «Статус Права».

2008-2009 роки – директор юридичної фірми «Південна правова компанія».

2009 року отримала свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю.

З 2012 року – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Одещині.

На двадцятій позиції – Марина Тулякова, адвокат, президент Адвокатської компанії «Полонський та Партнери», Голова дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

1990 року з групою адвокатів створила першу на території СРСР Адвокатську компанію «Полонський та Партнери».

З 1991 р. була обрана членом Одеського відділення Спілки адвокатів України. У 1993-1995 pp. входила до складу групи адвокатів щодо розробки проекту про внесення змін та доповнень до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Протягом багато часу Тулякова М.А. була викладачем курсів щодо підвищення кваліфікації адвокатів при Президії колегії адвокатів м. Одеси та членом атестаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

З 2006 року до 2010 року була депутатом Одеської міської ради 5 скликання.

У 2019 році обрана президентом Адвокатської компанії «Полонський та Партнери».

З 2012 року до цього часу є Головою дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

У 2020 році Марину Анатоліївну нагороджено Національною асоціацією адвокатів України відзнакою «Видатний адвокат України».

На двадцять першому рядку – Ірина Гроза, адвокат, керуючий партнер у Адвокатському об’єднанні «ФАБУЛА», голова Комітету з підвищення кваліфікації адвокатів Ради адвокатів Одеської області, волонтер, правозахисниця.

Голова Комітету з питань підвищення кваліфікації адвокатів, заступник голови Комітету з роботи з молодими адвокатами, член Комітету із захисту прав адвокатів Ради адвокатів Одеської області, сертифікований викладач Вищої школи адвокатури НААУ.

Основні сфери її діяльності: захист у кримінальних провадженнях, цивільне та сімейне право, правова допомога в галузі будівництва та нерухомості.

Адвокат часто захищає топових Одеських чиновників, посадових осіб та депутатів у резонансних кримінальних провадженнях.

Виступає захисником обвинувачених адміністраторів у кримінальному провадженні з пожежі у готелі «Токіо Стар».

рейтинг адвокатів 2023

Двадцять друга позиція у Віталія Грицика, адвоката та керуючого партнера Адвокатського об’єднання «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА»», члена Ради Відділення АПУ в Одеській області.

Грицак є відомим фахівцем у галузі захисту бізнесу, злиття та поглинання (M&A).

Працював юрисконсультом у ВАТ «Одесообленерго». Був директором ТОВ «Юст Ко» та ТОВ «Одесжилбуд».

Вже 15 років є керуючим партнером Адвокатського об’єднання «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА»».

Практику M&A під керівництвом Віталія цього року відзначено міжнародним рейтинговим виданням IFLR1000.

Адвокатське об’єднання у 2023 році посіло 36 місце серед ТОП-50 юридичних фірм України за результатами багаторічного національного рейтингу від Юридичної практики, а також 3 місце серед юридичних фірм Південного регіону.

На двадцять третій позиції Всеволод Сокалюк, адвокат, керуючий Адвокатським бюро Сокалюка.

У 1995 р. отримав адвокатське свідоцтво та почав працювати адвокатом у м. Роздільна, а з 2001 р. – в Одесі.

Обіймав посаду начальника відділу правової та кадрової роботи управління Одеської обласної ради з питань використання майна та приватизації та директора обласного комунального підприємства «Рада».

У 2007 р. було зараховано до кадрового резерву суддів.

У 2016-2017 роках. брав участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду, дійшовши до фінального рейтингового списку.

З 2014 до 2017 рр. — секретар Комітету захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

Керуючий Адвокатським бюро Сокалюка.

У його адвокатській практиці було багато гучних справ: «політичні процеси», за штурмом активістами Одеської міської ради у грудні 2012 р.

Також Сокалюк захищав двох обвинувачених у судовому процесі у Подільському райсуді м. Києва щодо подій 31 серпня 2015 р., що відбулися біля Верховної Ради України.

За час діяльності нагороджено почесним знаком Спілки третейських суддів України «Знак пошани», почесним званням Спілки юристів України «Видатний юрист України», подяками Національної асоціації адвокатів України та грамотами Ради адвокатів Одеської області.

Двадцять четверта позиція у Катерини Кармазіної — адвоката та керівника Одеського відокремленого підрозділу «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

Кармазіна — спеціаліст у сфері захисту прав іноземних фізичних та юридичних осіб, особливо вразливих (неповнолітніх, з ВІЛ/СНІД, представників ЛГБТ, внутрішньо переміщених осіб), захисту прав людини у Європейському суді з прав людини та Конституційному Суді України.

Доцент кафедри конституційного права та правосуддя ОНУ ім. І.І. Мечнікова.

З 2014 року співзасновник та керівник Одеського відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

З серпня 2017 року є сімейним медіатором у ДС «Українська академія медіації» та низці підтримуваних цією організацією волонтерських проектів.

Заступник голови Комітету з конституційного правосуддя та прав людини Ради адвокатів Одеської області.

У 2020 обрана секретарем Ради адвокатів Одеської області.

На двадцять п’ятому місці в рейтингу — Олександр Марков, відомий адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «МАРКІВ І ПАРТНЕРИ».

З 1998 по 2006 р. працював у органах МВС.

З 2009 – провідний юрист у ТОВ «Юридичний партнер» та ТОВ «Укрекспосервіс».

З 2010 до 2012 р.р. — заступник директора з правових питань у ТОВ «Юні — Орієнт Шипінг Ейдженсаї».

З 2016 року – засновник, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «МАРКІВ І ПАРТНЕРИ».

З 2015 року – адвокат у Регіональному центрі з надання безкоштовної вторинної правової допомоги в Одеській області.

З 2017 року — член Асоціації правників України з цивільного права та процесу.

З 2022 року захищає Україну у лавах Сил оборони.

На двадцять шостій позиції Олександр Рябець – адвокат, засновник та керуючий партнер юридичної компанії «Legal Partner». Кандидат юридичних наук.

Фахівець у галузі господарського та корпоративного права, будівництва та девелопменту, права інтелектуальної власності, банкрутства.

У 2006 році заснував юридичну компанію Legal Partner .

З 2012 року – Голова Громадської організації «Союз юристів Одеської області».

Член Національної асоціації адвокатів України та Асоціації правників України.

Досвід роботи в галузі права – 20 років.

Представляв інтереси: 
⁃ Забудовник MegaLine (супровід проекту Unity Towers); 
⁃ Забудовник Грін парк (супровід проекту Emporium Towers); 
⁃ Забудовник Рив’єра девелопмент; 
⁃ МTБ банк; 
⁃ Чорноморські авіалінії;
⁃ Міжнародна інвестиційна група;
⁃ Генеральне консульство КНР в Одесі;
⁃ Фінансовий департамент Одеської ОДА ; 
⁃ Захист інтелектуальної власності (Peppa pig , Super wings , PJMasks , Gapchinska , Geekach , Strateg , Капітошка).

рейтинг адвокатів 2023

На двадцять сьомому рядку рейтингу – Тетяна Титаренко, адвокат, керуючий партнер юридичної компанії LEGRANT. Кандидат політичних наук.

Фахівець у сфері господарського, морського, антимонопольного та земельного права.

Досвід роботи в юриспруденції та транспортному секторі – 18 років.

Закінчила Інститут світової економіки та міжнародних відносин НАН України, де здобула ступінь кандидата політичних наук.

Брала участь у розробці важливих для транспортної галузі законів «Про морські порти України» та «Про внутрішній водний транспорт», а також низки нормативних актів щодо дерегуляції контролюючих процедур у морських портах. Захищала інтереси міжнародних контейнерних ліній у відносинах з органами державної влади.

Неодноразово відзначалася авторитетним міжнародним юридичним рейтингом Leg al500. Тетяна визнана одним із найкращих юристів у галузі морського права та рекомендована рейтингом успішних жінок-юристів України.

Під керівництвом Тетяни Титаренко юридична компанія LEGRANT виборола одну з ключових нагород головної юридичної премії України та визнана найкращою юридичною фірмою року у сфері транспорту.

Входить до складу Ради правління відділення Асоціації юриста України в Одеській області.

Двадцять восьма позиція – у Ігоря Шаврова, адвоката, засновника та партнера Адвокатського об’єднання «Шавров, Галинський та партнери», члена Громадської ради при Державній митній службі та Міністерстві фінансів України.

З серпня 2018 року – Шавров є генеральним директором Української асоціації транспортної логістики «Південна Пальміра».

Популярний експерт, неодноразово був помічником-консультантом депутатів різних рівнів — Одеської обласної, Одеської міської рад та Верховної Ради України.

На двадцять дев’ятому рядку – Станіслав Клименко, адвокат, керуючий Адвокатським бюро «Клименко та партнери».

Спеціаліст у сфері вирішення земельних спорів, захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних органів та недружнього поглинання. 

Брав участь як адвокат у багатьох резонансних справах.

Є адвокатом екс-прокурора Миколаївської окружної прокуратури Геннадія Германа, якого обвинувачують у державній зраді. Наразі справа перебуває в апеляції, за першою інстанцією у Приморському суді йому дали довічного позбавлення волі.

Як адвокат відстояв в апеляції виправдувальний вирок щодо захисту Руслана Вербицького, депутата Кишинівської муніципальної ради, обвинуваченого в незаконному провезенні боєприпасів на територію України, політичного борця проти режиму молдавського олігарха Плахотнюка.
 
Також захищав мера Білгород-Дністровського Віталія Граждана, обвинуваченого у побитті на сесії екс-глави Білгород-Дністровської райради Григорія Мельниченка. Прокуратура просила помістити мера до СІЗО, за результатами суд відмовив прокуратурі у цьому клопотанні.

Замикає рейтинг – Євген Іванченко, перспективний адвокат, входить до Національної асоціації адвокатів України, Асоціації правників України. Є активним членом Комітету із захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

Спеціаліст у галузі корпоративного, господарського, цивільного та кримінального права, агросектору, ринку нерухомості та супроводу будівельного бізнесу під час кримінальних та податкових переслідувань.

З 2003 року є чинним членом Спілки правників України та з 2014 року Спілки правників Одеської області.

З 2014 р. займається бурхливою громадською діяльністю у сфері відстоювання законних прав людей та бізнесу.

Входить до Національної асоціації адвокатів України та Асоціації правників України.

Представляв інтереси іноземців, українських та зарубіжних компаній у Туреччині, Румунії, Молдові.

Досвід роботи в галузі права – 20 років.

Над матеріалом працювали: Олена Овчиннікова, Олександр Закладний, Олександр Кисіль

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top