Волонтерство

Правова фортеця «Адвокати ЗСУ» допомагає військовим та їх родинам

pravo-ua

Зараз на військовому фронті Україну захищають більше мільйона військових, решта українців активно працює на перемогу в тилу. Але які б позитивні зміни в нашій країні не відбувались, і яким би розвиненим і демократичним не було наше суспільство, трапляються ситуації, виправлення яких потребує єдності та оперативності у прийнятті рішень. Зокрема, коли мова йде про правовий захист наших військових.

Для зручного вирішення правових питань та підтримки військовослужбовців і членів їх родин, 16 квітня 2022 року, за ініціативи Головнокомандуючого ЗСУ генерала Валерія Залужного було створено волонтерський рух «Адвокати Збройних Сил України».

Завдяки роботі проєкту кожен військовослужбовець ЗСУ, учасник ТрО або ДФТГ, а також члени їх родин, можуть отримати правовий захист безкоштовно з будь-яких питань, наприклад:

  • проходження військової служби;
  • надання/отримання статусу та отримання пільг відповідно до статусу;
  • порушення прав та інтересів;
  • складання індивідуальних документів правового характеру (заяв, скарг, рапортів, запитів, звернень тощо).

В усіх цих випадках військовому потрібен компетентний спеціаліст, який може надати консультацію, допомогти у складанні офіційних документів (заяв, рапортів тощо) і сформувати відповідний пакет необхідних додатків.

Ініціативу започатковано у квітні 2022 року. Станом на лютий 2023 року вона вже об’єднала більше 400 адвокатів-волонтерів для надання правового захисту. Вже опрацьовано більше 9000 запитів, які надійшли від військовослужбовців.

Організація має сайт, де розміщуються профільні статті і можна ознайомитись з практикою та телеграм бот для консультацій. Відвідувачі сайту мають можливість користуватися безкоштовно пошуковою системою «Прецедент», та з нагоди першої річниці проєкту «Адвокати ЗСУ» розпочався новий етап його розвитку — інтеграція з юридичною екосистемою «Адвокат Народу».

«Адвокат Народу» — це it-проєкт, який має на меті діджиталізувати юриспруденцію та створити правову державу шляхом популяризації правових послуг серед населення та легкого і зручного доступу до них.

Проєкт об’єднав небайдужих українців заради спільного майбутнього. Екосистема залучила тисячу юристів-волонтерів до волонтерського руху, в рамках якого з початку війни було надано більше 40.000 безкоштовних юридичних консультацій українцям за допомогою платформи. І зараз частина з цих адвокатів вже доєдналися до проєкту «Адвокати ЗСУ» в рамках екосистеми «Адвокат Народу».

Наразі в екосистемі «Адвокат Народу» реалізовано повноцінний функціонал для учасників проєкту «Адвокати ЗСУ». В планах — долучити ще більше адвокатів, розповісти про ініціативу кожному українцю, а після перемоги допомогти у розслідуванні військових злочинів, щоб жоден окупант не залишився непокараним.

Чим можете допомогти саме Ви?

Війна довела, що українці — круті!

Кожен! Хто захищає, хто чекає, хто працює, хто донатить, хто ділиться корисною інформацією. Разом ми сила, яка врешті решт допоможе перемогти ворога та будувати світле українське майбутнє.

Ви можете розповісти про проект «Адвокати ЗСУ» тим, кому потрібна допомога або тим, хто може долучитися до роботи в проекті.

Наші контакти:

Телеграм чат-бот #АдвокатиЗСУ для отримання правової допомоги і первинної юридичної консультації для військовослужбовців та членів їх сімей.

Офіційний сайт «Адвокати ЗСУ» https://pravo-ua.com

Офіційний сайт «Адвокат Народу»: https://advokat-narodu.com/

Сторінки Facebook, Instagram, Viber чат бот.

Наша пошта : Legaladv2022@gmail.com

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top