Економіка

Транспортний бонус в Італії: як його отримати

Intel-Bitcoin-Mining-Chip-

Ваучер є іменним та застосовним для придбання річного або місячного абонементу протягом поточного місяця

Українці, що зараз перебувають в Італії, можуть претендувати на отримання спеціального бонусу Transport Bonus.

Цей бонус у розмірі 60 євро є доступним для придбання річного, місячного або багатомісячного абонементного квитка на місцевий, регіональний, міжобласний громадський транспорт або національний залізничний транспорт.

Загалом на транспортний бонус 2023 року виділено 100 мільйонів євро.

Хто може претендувати на транспортний бонус у Італії?

Бонус фінансується з фонду, створеного при Міністерстві праці та соціальної політики, та призначений для осіб, які у 2022 році отримали загальний дохід, що не перевищує 20 000 євро. Ваучер на відповідну допомогу можуть отримати студенти, працівники, пенсіонери та безробітні особи.

Також можна подати заявку на отримання бонусу онлайн на платформі та придбати абонемент фізично у касі пізніше. Для цього необхідно пред’явити код, отриманий наприкінці процедури, у момент покупки.

Як подати заявку на одержання Transport Bonus?

З понеділка 17 квітня розпочала діяти цифрова платформа для запиту транспортного бонусу на 2023 рік.

Щоб отримати бонус ті, хто має на нього право, — нагадує міністр, — повинні будуть подати заяву на сайті, увійшовши до системи та зареєструвавшись на спеціальному порталі Міністерства праці та соціальної політики через Spid чи електронне посвідчення особи (Cie).

«Ви зможете подати онлайн заяву на отримання допомоги для себе або для неповнолітньої дитини. Кожен житель Італії може подати заяву на отримання однієї транспортної пільги на місяць до 31 грудня 2023 року та до вичерпання ресурсів», — йдеться у повідомленні Міністерства праці країни.

Зверніть увагу! Ваучер є іменним та застосовним для придбання річного або місячного абонементу протягом поточного місяця.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top