Економіка

Intel припинить випуск чіпів для майнінгу біткоїну

Intel-Bitcoin-Mining-Chip-

Компанія Intel припинить підтримку чіпів лінійки Blockscale, призначених для майнінгу біткоїну. Про це повідомляє видання The Block.

Лінійка Blockscale була представлена ​​у квітні минулого року. Одними із перших покупців чіпів від Intel стали компанії Block Inc. та Argo Blockchain.

В останні місяці корпорація зробила низку заходів щодо зниження витрат, зокрема урізавши зарплати топ-менеджерам. У лютому представники Intel заявили про намір досягти щорічної економії від $3 млрд до $10 млрд за період до 2025 року.

Tom’s Hardware повідомила, що, за словами представника технологічного гіганта, Intel «закінчила термін експлуатації Intel Blockscale 1000 Series ASIC, поки ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів Blockscale».

Коли його запитали про те, що цей крок означав для майбутнього бізнесу чіпів Intel для майнінгу біткойнів, прес-секретар сказав: «Ми продовжуємо стежити за ринковими можливостями».

«Intel Blockscale ASIC збирається відігравати важливу роль у допомозі компаніям, що займаються видобутком біткойнів, щоб досягти стабільності та масштабування швидкості хешування в найближчі роки», — розповів генеральний менеджер блокчейну та бізнес-рішень у групі прискорених обчислювальних систем і графіки в Intel Хосе Ріос.

Проте інтерес Intel до видобутку біткойнів тягнеться ще в минулі роки, і, незважаючи на припинення випуску цього конкретного продукту, Intel теоретично може відродити його випуск в майбутньому.

Нагадаємо, у березні HIVE Blockchain Technologies завершила розгортання партії ASIC-майнерів BuzzMiners на чіпах від Intel у кількості 5600 одиниць.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top