Економіка

В Україні заговорили про «не смертельне» зростання тарифів на світ

Нардепи переконують, що зростання буде невисоким

Тарифи для населення можуть зрости, нардепи переконують, що зростання буде невисоким. Про це в ефірі телемарафону сказали нардепи Андрій Герус та Олексій Кучеренко.

Для відновлення енергосистеми перед наступним опалювальним сезоном потрібно понад $1 млрд. або приблизно 40 млрд. грн., стверджує голова енергетичного комітету Верховної Ради Андрій Герус. Оскільки енергосистема України постраждала через російські ракетні удари. Він наголосив, що зараз розглядається варіант підвищення тарифів на електрику для населення.

«Що може бути з тарифами? На мою думку, наприклад, для тих людей, які багатші: у кого є будинки, у кого є басейни з електропідігрівом. Там точно можна підвищувати тарифи і такі заможні люди можуть платити більше. Для них це не буде великої проблеми», — вважає Герус.

Нардеп додав, що тариф на електрику в Україні досі низький (до 250 кВт-год – 1,44 грн, понад 250 кВт – 1,68 грн), тоді як для бізнесу – 5,5 гривень за кВт-год. Тому Андрій Герус припустився підвищення тарифів, проте пообіцяв, що воно буде незначним.

Перший заступник голови комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко зазначив, що в Україні плата за електрику у 3-4 рази менша, ніж у сусідніх державах.

«Навіть якщо на гривню зросте тариф, у нас більше половини населення споживає до 150 кВт-год. ​​Це на місяць вони платитимуть додатково 150 гривень. Ну давайте так скажу: не смертельно», — наголосив він.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top