Новини

Американський генерал озвучив сценарій контрнаступу ЗСУ

Ben Hodges

Головним завданням буде ізоляція окупованого Криму

Контрнаступ ЗСУ розпочнеться вже за кілька тижнів і його головним завданням буде ізоляція окупованого Криму. Чи варто було Україні так завзято обороняти Бахмут? Що це дає і як пов’язано з очікуваним контрнаступом та з планами щодо повернення Криму? Що потрібно Україні від Заходу для перемоги? На ці питання відповів колишній командувач сухопутних військ США в Європі Бен Ходжес, пише DW.

«Українські військові розпочнуть наступ на «дуже вузькому відрізку південного фронту, щоб пробити російську оборону, дійти до Азовського моря, перерізати сухопутний коридор та розпочати ізоляцію півострова», — генерал Бен Ходжес.

Після цього, вважає Ходжес, за допомогою установок HIMARS та іншої високоточної далекобійної зброї ЗСУ почнуть бити по Севастополю та іншими важливими об’єктами ворога на півострові.

«Це початок кінця для Росіян у Криму», — сказав він.

Генерал зазначає, що за реалізації такого плану перемогти у війні проти окупантів Україна може до кінця поточного року, якщо західні партнери передадуть необхідне озброєння ЗСУ.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top