Схеми

Справу по хабарництву співробітника департаменту Алли Стоянової в Одеській ОДА передано до суду

Алла Стоянова

НАБУ та САП, за оперативного супроводу Управління СБУ в Одеській області завершили досудове розслідування за підозрою одного з керівників структурного підрозділу Одеської обласної військової (державної) адміністрації в одержані неправомірної вигоди. Про це повідомляє сайт відомства.

Обвинувачення в одержанні неправомірної вигоди підозрюваним кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 КК України.

За даними слідства, у лютому 2023 року заступник начальника одного з управлінь Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА, який очолює депутат Одеської облради від партії «Довіряй ділам» Алла Стоянова, вимагав неправомірну вигоду від керівника ТОВ за виділення в оренду земельних ділянок на Одещині.

Під час отримання першого «траншу» у розмірі 40 тис. дол. США його викрили. Розслідування цих фактів НАБУ і САП розпочали після передачі справи Національною поліцією Одеської області за підслідністю у лютому 2023 року.

За інформацією Служби безпеки України посадовець налагодив масштабний злочинний механізм одержання грошей від підприємців. У свою чергу в Нацполіці Одеської області повідомили, що мова йшла про земельні ділянки розміром 4 та 1 Га на узбережжі Дунаю в місті Рені.

З моменту затримання співробітника Одеської ОДА та по сьогодні коментарі керівництвом Департаменту та Одеської ОВА не надавались. Сумнівно, що співробітник займався противоправною діяльність без відома свого керівництва, яке узгоджує та підписує всі документи.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top