Новини

«Танкова коаліція» призведе до поразки РФ — Олексій Резніков

Рамштайн

На зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн у п’ятницю, 21 квітня, союзники говорили не лише про найближчі потреби ЗСУ, а й про стратегію на весь 2023 рік. Про це написав Міністр оборони України Олексій Резніков у Twitter.

«На порядку денному — аналіз того, що вже зроблено, наша стратегія на 2023 рік, поточні потреби Збройних сил та розподіл програм підтримки між усіма підрозділами Сил оборони України. Ми відчуваємо підтримку партнерів та продовжимо працювати на перемогу», — зазначив Резніков.

Також Олексій Резніков зустрівся зі своїми німецьким та польським колегами — Борисом Пісторіусом та Маріушем Блащаком. Він розповів, що відбулася зустріч так званої «танкової коаліції», під час якої сторони підписали договір про створення у Польщі Центру з технічного обслуговування та ремонту основних бойових танків України Leopard 2.

За його словами, це сприятиме зміцненню нашої співпраці та посиленню можливостей українських захисників.

«Броньований кулак», сформований спільними зусиллями, зупинить агресію терористичного режиму проти Європи та всього вільного світу. Українські солдати вміють боронити свою країну. Сучасні західні технології призведуть до поразки Москви. Чим швидше це станеться, тим швидше настане мир», — наголосив Олексій Резніков.

Як вже повідомлялось, ЗСУ потребують збільшення поставок зенітно-ракетних комплексів і ракет до них, оскільки восени та взимку ППО витратила велику кількість цих ракет для відбиття масованих атак РФ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top