Культура

Ігор Мізрах та Оксана Білозір випустили нову пісню — «Любов не сніг»

Bіlozіr & Mіzrakh

В тривожний час війни культурне життя в країні продовжується, та відображає у собі переживання, біль та втрати людей. Мистецтво завжди першим уловлює та вбирає вібрації часу, наділяючи їх красою та правом на вічність.

Днями відбулась прем’єра пісні «Любов не сніг», яку заспівали дуетом Народна артистка України Оксана Білозір та аналітик, юрист, письменник та співак Ігор Мізрах. Дует Оксани Білозір та Ігоря Мізраха вже має спільний досвід та попередні роботи.

Слухачі та фахівці вже відзначали рідкісну, режисерську за своєю природою здатність Мізраха ідеально відчувати пісенного партнера, не змагатися з ним, а вміло сплітати дві пронизливі та неповторні ноти в одну — виразну та безпомилкову. Якщо щось і дивує, то це неймовірно тонке вміння Ігоря Аркадійовича безпомилково вловити суть швидкоплинного «тут і зараз», вибрати співзвучну моменту мелодію та емоцію, сцену та партнера.

Оксана Білозір, як завжди, незмінно сповнена молодих творчих сил, як сама Україна. Майстриня естрадної сцени, чарівна жінка та полум’яний політик-патріот, вона уособлює собою ту саму основу красивої української непереможності. Простіше кажучи, Оксана Білозір це Оксана Білозір, її ім’я вже вписано до історії українського мистецтва та української держави.

Пісня «Любов не сніг» вже лунає на хвилях радіо «Шансон».

Автори пісні Лиходід О. і Герасимік Г., аранжування — Матієнко Олександр, продюсер і керівнику студії «Major Musik», де була записана пісня, Сергій Жоров.

«В цю пісню ми вклали наші почуття, віру в життя і в перемогу! Сподіваємося, що наші постійні слухачі отримають справжню насолоду від плоду нашої співпраці – пісні «Любов не сніг», — зазначили виконавці.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top