Економіка

Юлія Тимошенко: В бюджеті на 2023 рік потрібно передбачити видатки на відновлення житла

YUliya Timoshenko

Критично важливим напрямом роботи влади є захист критичної інфраструктури та енергосистеми України

Місцева влада, особливо у прифронтових містах, самотужки не може подбати про людей, у яких внаслідок російської агресії є необхідність у ремонті будинків. На це має виділити кошти держава. Так само завдання держави – максимально захистити критичні об’єкти інфраструктури. На цьому наголосила Юлія Тимошенко в ефірі інформаційного телемарафону «Єдині новини».

Вона розповіла, що найближчими днями проведе робочі зустрічі з прем’єром і урядовцями та наполягатиме на виділенні в державному кошторисі на наступний рік окремої статті видатків на захист людей, які живуть в екстремально критичній ситуації та фактично опинилися на межі виживання.

«Те, що я побачила, коли відвідала з гуманітарною місією Нікополь і Марганець, – практично в усіх будинках вибиті шибки, відсутність вікон, дверей, пошкоджені дахи. Але в місцевих бюджетах немає ні копійки, щоб цей ремонт зробити, і у людей немає. Тому я маю намір негайно провести переговори з урядом і невідкладно в такі прифронтові міста виділити фінансовий ресурс в Держбюджеті, щоб провести ремонт і дати людям можливість жити в своїх оселях», – зазначила Юлія Тимошенко.

Ще одним критично важливим напрямом роботи влади, на переконання Тимошенко, є захист критичної інфраструктури та енергосистеми України.

«Я би хотіла, щоб ми переглянули бюджет – і на цей рік, і на наступний – та «витягли» з нього всі можливі фінансові ресурси для закупівлі систем ППО, щоб якісно охороняти найкритичніші об’єкти інфраструктури від повітряних нападів ворога», – наголосила голова партії «Батьківщина».

Також Юлія Тимошенко додала, що трансформаторні підстанції, по яких завдає ракетних ударів РФ, можна захистити спеціальними бетонними спорудами. А загалом, для того, щоб енергосистема України вистояла, українцям доведеться обмежити споживання електроенергії.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top