Волонтерство

Анжеліка Романчикова: Ми відкачаємо воду в Херсоні і зробимо все можливе, щоб бути поруч із херсонцями в цій біді

Один із найбільших благодійних фондів на півдні України — БФ “Людська довіра Платинум Добро Україна” продовжує надавати всебічну допомогу вимушеним переселенцям, діточкам, захисникам нашої держави та загалом всім українцям, хто потребує підтримки у цей важкий час. Ця благодійна робота ведеться з перших днів повномасштабної і не зупиняється ні на хвилину й досі. 

В кінці минулого тижня Фонд знов відправив велику фуру з гуманітарним грузом для мешканців Херсону та області, які постраждали від повені внаслідок підриву Каховської ГЕС. Також допомога була направлена до ченців монастиря Святого Володимира Великого на Херсонщині.  

Зазначимо, що волонтери фонду з першого дня трагедії активно включилися в роботу, поїхали на Херсонщину та допомагали відкачувати воду із затоплених ділянок.

«Фонд закупив шланги, насоси, генератори, паливо, і продовжує щотижня закуповувати паливо для генераторів та насосів, що працюють на відкачуванні води. Завдяки команді фонду було відкачано воду з понад 50 будинків. Ми відкачаємо воду в Херсоні і зробимо все можливе, щоб бути поруч із херсонцями в цій біді!», — наголосила президент БФ “Людська довіра Платинум Добро Україна” Анжеліка Романчикова.

Також фонд допомагає постраждалим медикаментами, дезінфекційними засобами, продуктами харчування.

“Це страшна і жахлива трагедія, тому ми не могли залишатися відсторонь і разом з нашими партнерами підготували велику кількість продуктових наборів для постраждалих”, — розповіла представниця Фонду Світлана Приходько. Крім продуктів, у гуманітарний набір входять гігієнічні та дезінфікуючі засоби, а також постільні комплекти від українського виробника Barbatextile.

Окрему подяку Фонд “Людська довіра Платинум Добро Україна” висловлює своїм партнерам — це новий спонсор, турецька фірма Gazelle Butik, це виробник засобів гігієни “Dushka”, це компанія “Metro Cash & Carry”, це Одеський екзархат Української греко-католицької церкви, це компанія “IDS Ukraine”, що володіє торговельною маркою “вода Моршинська” та її гендиректор Марко Ткачук (до речі, Фонд вже відправив у південні регіони країни 13 фур з питною водою “Моршинська” для допомоги нужденним), а також український виробник постільної білизни, компанія «Barbatextile» та її засновник Роман Дрогозюк. Звісно, Фонд дуже дякує і всім небайдужим одеситам, які згуртувалися навколо благодійників та активно приймають участь у зборі допомоги. 

“Ми дуже вдячні всім за те, що ви маєте щирі серця. А тих, хто ще не доєднався, щиро запрошуємо — приєднуйтесь! Також ми шукаємо нових міжнародних партнерів, долучайтеся робити добрі справи разом з нашою командою! Тому що тільки разом ми зможемо подолати ту жахливу трагедію, що коїться в нашої країні”, — підкреслила Світлана.

До речі, якраз у момент відправки цієї фури на Херсонщину, всі стали свідками допомоги волонтерам з боку небайдужих громадян, що долучилися до благодійного процесу. Представник одеської школи-ліцею “Мрія” привіз у Фонд цілий мікроавтобус допомоги для херсонців, яка була зібрана разом з батьками учнів та самими дітьми. Там була побутова хімія, дитячі іграшки, ліки та продукти харчування. Цей заклад вже давно співпрацює з фондом та й надалі обіцяє допомагати. 

Зауважимо, що команда волонтерів Фонду “Людська довіра Платинум Добро Україна” неодноразово їздила на південь країни, в буквальному сенсі ризикуючи своїм життям — одного раз навіть потрапивши під сильний обстріл у Херсоні якраз під час видачі допомоги. 

“Нам дуже приємно, що багато херсонців вже знають наш Фонд. Ми хочемо передати Херсону: Одеса з вами, ми разом до кінця та й надалі будемо підтримувати вас в усьому, чим зможемо! З вірою в найкраще та в нашу перемогу, яка вже не за горами!”, — наголосила Світлана. 

Наступний проект Благодійного Фонду  — відкриття психологічного центру безпечного простору для дітей за адресою вул.Левітана, 69.

Також в благодійному центру працює інклюзивний простір для дітей з особливими потребами. Зауважимо, що Фонд також співпрацює з благодійним фондом «Діти героїв». 

Зазначимо, що влітку минулого року Фонд увійшов до списку найкращих волонтерських організацій Одеського регіону, який був сформований рейтинговим агентством “ElitExpert”.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top