Схеми

За хабар у 6 млн. доларів суд призначив штраф — 68 тисяч грн.

злочевський

У вівторок, 1 серпня, Вищий антикорупційний суд затвердив угоду з колишнім міністром екології та природних ресурсів України Миколою Злочевським, де він визнав свою провину у справі про хабар в 6 мільйонів доларів керівнику САП Назару Холодницькому та директору НАБУ Артему Ситнику, та призначив йому покарання у вигляді штрафу в 68 000 гривень. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Суд визнав Злочевського винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 369−2 КК України.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року детективи НАБУ і САП затримали трьох осіб, які, за їх інформацією, намагалися передати рекордний хабар керівникам антикорупційних органів. Серед них був перший заступник начальника податкової служби Києва.

Хабар хотіли дати за закриття кримінальної справи проти ексміністра екології України Миколи Злочевського щодо його можливої причетності до заволодіння коштами стабілізаційного кредиту Нацбанку, виданого ПАТ Реал банк, і легалізації цих коштів. «Послугу» оцінили в 5 млн доларів, ще 1 млн чиновник податкової взяв собі «зверху», заявили в НАБУ.

26 квітня 2022 року ВАКС зняв арешт із хабара у розмірі 6 млн доларів, а гроші перерахували на потреби ЗСУ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top