Сьогодні у світі

Трамп хотів скасувати результати виборів 2020 року у США

трамп

Колишньому президенту США Дональду Трампу пред’явили кримінальні звинувачення у зв’язку з його спробою скасувати поразку на президентських виборах у 2020 році. Обвинувачення екс-президенту США пред’явлено вже втретє за останні чотири місяці.

Як передає «Голос Америки», звинувачення йому пред’явлено втретє за останні чотири місяці в рамках розслідування прокурора США Джека Сміта. Чергове засідання призначено на 3 серпня.

Трампа звинувачують у змові, метою якої було не дозволити Конгресу підтвердити перемогу Джо Байдена.

Зазначається, що Дональд Трамп чинив тиск на офіційних осіб, заявляючи про широкомасштабні фальсифікації під час голосування.

Нагадаємо, 6 січня 2021 року прихильники Трампа штурмували Капітолій США, щоб перешкодити Конгресу підтвердити перемогу Байдена.

Окрім того прокурори оприлюднили обвинувальний висновок щодо Дональда Трампа у справі про незаконне зберігання секретних документів. За версією слідства, Трамп забрав у свій маєток в Мар-а-Лаго безліч файлів та документів, які залишилися у нього з часів його перебування на посаді президента. Серед цих документів були і дуже конфіденційні.

Днями стало відомо, що Трампу висунули нові звинувачення у цій справі. Його додатково звинуватили у тому, що він попросив свого камердинера Уолта Науту та менеджера з нерухомості Карлоса де Олівейру знищити файли, які можуть бути доказами у справі проти нього.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top