Новини

МЗС Польщі: Відносини з Україною зараз «не є найкращими»

Зеленський відреагував на скандал між Польщею та Україною

У Польщі заявили, що відносини з Україною «останнім часом не є найкращими» через висловлювання представників української влади. Про це в ефірі RMF FM сказав заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблонський.

За його словами, є багато питань, щодо яких між Польщею та Україною «немає згоди». У МЗС Польщі було запрошено заступника посла України. З ним, як анонсував Яблонський, буде «дуже чесна розмова».

«Розмова буде дуже відвертою. Вона буде дуже конкретною, як і завжди. Ми передамо наші оцінки того, як сьогодні виглядає стан наших відносин, який, на жаль, у зв’язку із заявами деяких представників української влади останнім часом, не є найкращим. Ніхто цього не приховує», – сказав Яблонський.

Він вважає, що у представників України «виплеснулися певні емоції», однак, за його словами,Польща розуміє, що Україна зазнала нападу, але вона не повинна у свою чергу «нападати» на союзників.

«Ми керуємося політикою польських національних інтересів. Ми підтримуємо Україну настільки, наскільки це відповідає польським національним інтересам. Так було і так буде завжди», – додав заступник глави МЗС Польщі.

Він додав, що існує багато питань, з яких Польща та Україна «не дійшли згоди».

Зеленський відреагував на скандал між Польщею та Україною наголосивши, що країна вдячна кожному народу, який надає допомогу.

«Народи Європи знають, що свобода кожного найміцніша тоді, коли це спільна свобода всіх. Ми в Європі вміємо обʼєднуватися та захищати наші цінності пліч-о-пліч, незважаючи на жодні сезони та настрої, політичні течії та особисті амбіції», — зазначив Зеленський.

За його словами, зараз помітні різні сигнали, що політика іноді намагається бути вищою за єдність, а емоції – вищі за фундаментальні інтереси народів.

«Україна бʼється за свободу свою та всієї Європи, і ми вдячні кожному народу, який допомагає. Надзвичайно цінуємо історичну підтримку Польщі, яка разом із нами стала справжнім щитом Європи – від моря до моря. І жодної тріщинки в цьому щиті бути не може», — додав. він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top