Розслідування

НАБУ розшукує екс-депутатку ОПЗЖ Королевську

королевская наталья

Після того, як нардеп від ОПЗЖ Наталія Королевська разом із чоловіком склали депутатські мандати і виїхали за кордон, НАБУ оголосило про її розшук, пише телеграм-канал «Ревізор».

Розшукують пані Королевську, як пишуть журналісти, не за державну зраду, не за багаторічну корупцію, а за «недостовірне декларування на 4,3 млн грн».

За інформацією ЗМІ, родина Королевських без проблем виїхала в ОАЕ, отримала бізнес-візу, оформила вид на проживання і навіть водійські права. «Наталя Королевська заснувала в Дубай компанію і активно інвестувала в нерухомість та будівництво біля $10 млн».

королевская наталья

Канал «Ревізор» розмірковує, що інформація НАБУ про «розшук» виглядає наче знущання над здоровим глуздом, адже місцезнаходження Королевської та її чоловіка відомі, як є бажання можна звернутись до Інтерполу та влади ОАЕ, а не обмежуватись публікацією «розшуку» на сторінці МВС.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top