Наука та технології

Чотири найкращі функції GPT-4 зі штучним інтелектом

GPT-4

Чат-бот ChatGPT на штучному інтелекті від компанії OpenAI вразив усіх, але його оновлення — GPT-4, просто приголомшує, адже нова версія може набагато більше, ніж попередня. GPT-4 було розроблено для здатності виконувати ширші запити користувача, а також робити це більш правдиво та генерувати менш образливі чи небезпечні результати.

Чим GPT-4 відрізняється від ChatGPT?

GPT-4 і ChatGPT — це відкриті продукти AI, які використовують AI для відповіді на запити користувачів. Однак між цими двома продуктами є істотна різниця. ChatGPT — це онлайн-платформа, яка взаємодіє зі своїми користувачами.

Це кінцевий продукт, доступний користувачам безпосередньо. Користувачів не хвилюватиме його технологія, набір робочих чи навчальних даних.

GPT-4 є технологією, включеною в ChatGPT та подібні платформи. Це не окрема програма чи веб-сайт. Щоб використовувати GPT-4, вам потрібен доступ до веб-сайтів, які пропонують GPT-4. Тоді ви зможете отримати відповідний результат від нього.

Деякі платформи, що пропонують GPT-4, включають Duolingo, Microsoft Bing, тощо.

GPT-4 може розуміти складніші дані

Однією з найбільших нових функцій GPT-4 є його здатність розуміти складніші текстові підказки.

Відповідно до OpenAI, GPT-4 демонструє ефективність на рівні людини за різними професійними та академічними тестами.

Це було доведено, коли GPT-4 зміг скласти кілька іспитів на рівні людини, без спеціальної підготовки та навчання.GTP-4 не тільки зрозумів і вирішив ці тести з відносно високою оцінкою за всіма напрямками, але й щоразу перевершував свого попередника GPT-3.5.

GPT-4 має величезний потенціал, щоб змінити деякі сфери. Компанія планує використовувати цей інструмент для автоматизації багатьох послуг, наприклад, здійснення автоматичних дзвінків.

Розуміє візуальну інформацію

GPT-4 розуміє не лише текст, а й візуальну інформацію, хоча поки що це не поширюється на відео. Модель GPT-4 може підказати, що саме зображено на ілюстрації, і навіть пояснити її значення.

Розуміння візуальної інформацію робить GPT-4 потужним інструментом для таких завдань, як створення підписів до зображень, візуальні відповіді на запитання та навіть створення вмісту. Завдяки інтеграції текстового та візуального сприйняття GPT-4 має потенціал для революції в різних галузях, таких як реклама, дизайн та електронна комерція.

Має хорошу пам’ять

GPT-4 має хорошу пам’ять. Якщо попередня версія могла запам’ятати 8 000 слів, то GPT-4 легко запам’ятає 25 000 слів, це як невелика книга. Це дозволить моделі повернутися до тем, які обговорювалися на початку тривалої розмови, оскільки вона зможе згадати те, що було написане за півгодини до цього.

Ця збільшена кількість пам’яті дозволить GPT-4 генерувати більш узгоджені та контекстуально відповіді, що робить його цінним інструментом для завдань обробки природної мови.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top