Новини

Проби води в Херсонській області показують перевищення за двома показниками, — ОВА

Дослідження проводять фахівці Державної екологічної інспекції Південного округу

Відібрані проби води на Херсонщині показують перевищення за двома показниками, як і в попередні дні.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.

«Контролюємо стан води щодня. Проби, відібрані 16 червня, показують перевищення за двома показниками, як і в попередні дні», — йдеться у повідомленні.

Зазначено, що у Дніпрі в районі Антонівського залізничного мосту, за межами Херсона, вода має в 1,44 раза більше завислих речовин, а в 1,9 — заліза загального, розчинений кисень — в нормі.

Дослідження води в Інгульці проводилося поблизу Дар’ївки. Результати показали перевищення завислих речовин у 1,28 раза, заліза загального більше у 2 рази, а нафтопродуктів у Інгульці не виявлено. Розчинений кисень складає 3,10 мг/дм3 при нормі не менше 4,00 мг/дм3.

В ОВА нагадали, що дослідження проводять фахівці Державної екологічної інспекції Південного округу.

Там підкреслили, що у мережі почали ширитися численні відео про стан води на Херсонщині, але користуватися треба лише достовірними джерелами інформації. «Перевіряйте, на кого посилаються «знавці» і чи є в згаданих ресурсах подібні заяви», — наголосили в адміністрації.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top