Новини

Коломойський має громадянство Ізраїлю та Кіпру — Лещенко

Другого вересня Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс генпрокурора вручили олігарху Ігорю Коломойському підозру за кількома статтями Кримінального кодексу.

Підозра оголошена за двома статтями Кримінального кодексу України:
 ст. 190 (шахрайство);
 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Встановлено, що протягом 2013-2020 років Ігор Коломойський легалізував понад півмільярда грн шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.

Того ж дня Шевченківський райсуд Києва обрав Ігорю Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів із можливістю внесення застави в розмірі майже 510 мільйонів гривень.

Повідомляється, що клопотання детектива БЕБ про застосування до Коломойського запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою було задоволено частково.

Адвокат Коломойського Олександр Лисак заявив, що вони подаватимуть апеляцію на рішення про обрання запобіжного заходу.

«Ми зараз не розглядаємо питання про внесення застави. Ми будемо чекати повне рішення суду. І, звичайно ж, будемо подавати апеляцію», — сказав він.

Сьогодні ж, 3 вересня, радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко опублікував документ з матеріалів слідства, де зазначено, що пан Коломойський фігурує в матеріалах як громадянин Ізраїлю та Кіпру.

«У матеріалах слідства Коломойський фігурує як громадянин Ізраїлю та Кіпру. Це руйнує популярний брехливий наратив про те, що Коломойського не позбавили громадянства України та начебто не видадуть до США».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top