Новини

Масштабна атака дронів на південь Одеської області: є влучання

Атака по Одеській області тривала понад три години

Російські окупанти цієї ночі атакували південь Одеської області, внаслідок багатогодинної масованої ворожої атаки із застосуванням у кілька хвиль, ударних дронів типу «Shahed-136» у ніч на 4 серпня за цивільною інфраструктурою Подунав’я є пошкодження у двох територіальних громадах. Усього атака тривала три з половиною години.

Окупанти запускали групи безпілотників з акваторії Чорного моря, а також ворожі цілі рухалися вздовж кордону з Румунією. Під загрозу атаки потрапили Приморське, Ізмаїл та район, Кілійський район — тобто південь Одеської області.

Як поінформували військові, під час нічної атаки в кілька хвиль 17 ворожих дронів було збито силами протиповітряної оборони, проте є влучення.

У двох територіальних громадах на півдні Одеської області внаслідок ворожої масованої атаки були пошкоджені складські та виробничі будівлі, обладнання аграрних та промислових підприємств.

«Також через потрапляння уламків, внаслідок збиття, виникло декілька загорянь на території цивільних об’єктів. Станом на 7:00 вогонь ліквідовано», — зазначив голова ОВА.

Загиблих та постраждалих внаслідок нічного нальоту ворога немає.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top