Новини

Прем’єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс заявила, що подає у відставку

Лише після 45 днів перебування на посаді

Через шість тижнів (з 6 вересня), після призначення прем’єр-міністр Великобританії Ліз Трасс подала у відставку. Це найкоротша каденція британського прем’єра в історії.

Прем’єрка пояснила, що через “велику економічну та міжнародну нестабільність”, зокрема через війну Росії проти України, не змогла впоратись з покладеними на неї завданнями.

За словами Трасс, вона обговорила відставку з королем Чарльзом, та залишатиметься на посаді, доки не буде обраний наступник.

«Я вступила на посаду в період великої економічної та міжнародної нестабільності. Сім’ї та компанії турбувалися про те, як оплачувати свої рахунки», — розповіла Ліз Трасс, оголошуючи про відставку.

«Незаконна війна Путіна в Україні загрожує безпеці всього нашого континенту. І нашу країну надто довго стримувало низьке економічне зростання. Я була обрана Консервативною партією з мандатом це змінити. Ми виступили з пропозиціями щодо рахунків за електроенергію та скоротили виплати за національним страхуванням. Ми виклали». свою концепцію швидкозростаючої економіки з низькими податками, яка скористається перевагами та свободами, одержаними в результаті брекситу», — сказала Трасс.

«Ми виклали бачення економіки з низькими податками та високими темпами зростання. Однак я визнаю, що з огляду на ситуацію я не можу виконати мандат, на якому мене обрала Консервативна партія. Тому я поговорила з Його Величністю Королем, щоб оголосити, що йду у відставку з посади лідера Консервативної партії».

Прем’єр-міністр зіштовхнулася з новими викликами – чиновники британського уряду почали масово йти у відставку.

Раніше повідомлялося, що у середу ввечері, 19 жовтня, пішла у відставку головний парламентський організатор більшості у Палаті громад Венді Мортон.

Вибори нового лідера консервативної партії та прем’єр-міністра відбудуться вже наступного тижня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top