Новини

ЗСУ можуть розірвати сухопутний коридор Росії до Криму ще до настання зими, — Буданов

У ворога є дефіцит техніки і відсутній стратегічний резерв

Ще до настання зими українські Сили оборони можуть здійснити операцію з розриву сухопутних зв’язків між Росією та окупованим Кримом, натомість агресори передчасно розгорнули свої резерви — переконаний начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. Про це в інтерв’ю The Economist заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

На тлі повідомлень про те, що Кремль готовий активізувати поточну мобілізаційну роботу, генерал-лейтенант Буданов каже, що чисельність особового складу є єдиною очевидною перевагою, яку Росія все ще має над Україною.

«Кадрові ресурси в Росії, умовно кажучи, необмежені. Якість низька, але кількість достатня», – каже він.

Буданов зазначив, за Росія у відчаї виділяє недостатньо укомплектовані резерви, які вона не планувала розгортати до кінця жовтня.

«Всупереч тому, що заявляє РФ, вона абсолютно не має стратегічного резерву», — сказав Буданов.

Він заявив, що 25-та загальновійськова армія Росії, яка зараз соковито перекидається на східний фронт у районі Лимана та Куп’янська, укомплектована на 80% за особовим складом на 55% озброєння.

У інтерв’ю Кирило Буданов озвучив три основні цілі запусків безпілотників на Росію:

  • Виснаження російської системи ППО;
  • Виведення з ладу військового транспорту і бомбардувальників;
  • Завдання шкоди військовим виробничим об’єктам, як, наприклад, нещодавній удар по заводу з виробництва ракетного палива в Тверській області.

Також начальник Головного управління розвідки заявив, що Україна працює над обмеженою позицією стримування та відплати, щоб протистояти очікуваній зимовій кампанії ракетних і безпілотних ударів Росії по інфраструктурі України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top