Новини

Ми не повинні давати Путіну перепочинок, — Зеленський про військові дії взимку

Президент України Володимир Зеленський визнає, що прогрес у контрнаступі відбувається повільно, але запевняє, що українські війська просуваються вперед. Про це він сказав в інтерв’ю СBS.

«Складна ситуація. Я буду з вами абсолютно чесним. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили наступ росіян і перейшли в контрнаступ. І, незважаючи на те, що не дуже швидко, важливо, що ми щодня рухаємося вперед і звільняємо територію. Нам потрібно максимально звільнити свою територію і рухатися вперед. Ми не повинні дати Путіну відпочити», — сказав він.

З його слів, наразі лінія фронту перетворилася на артилерійську дуель, де росіяни й українці випускають по 40 000 снарядів на день. Війна з використанням безпілотників також сповільнила прогрес.

Український лідер зазначив, що українські війська мають ініціативу, щодня рухаються вперед та звільняють території. На питання про військові дії взимку президент заявив, що Україна не може гаяти час.

«Забудьте про погоду тощо. У місцях, куди на бронетехніці не проїхати — летимо. Якщо ми не вміємо літати — відправимо дрони. Ми не повинні давати Путіну перепочинок», — сказав Зеленський.

При цьому він запевнив, що західну зброю українські військові використовують виключно на території України.

«Ви знаєте, що ми використовуємо зброю наших партнерів тільки на території України. І це правда, але це не каральні місії, наприклад, воно не вбиває мирне населення. Росія повинна знати, що де б вона не знаходилася, яке б місце вони не використовували для запуску ракет по Україні, Україна має повне моральне право атакувати ці місця. Ми відповідаємо їм: «Ваше небо не так добре захищене, як ви думаєте», — зазначив президент України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top