Закон та правосуддя

ВАКС заочно заарештував колишнього голову МОЗ Максима Степанова

13 вересня Вищий антикорупційний суд України заочно заарештував колишнього міністра охорони здоров’я Максима Степанова, якого підозрюють у заволодінні понад 450 мільйонами гривень, які належали державному підприємству «Поліграфічний комбінат «Україна», повідомили у прес-службі САП у Telegram.

«Суд погодився з доводами прокурора і обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання щодо застосування цього запобіжного заходу», — йшлося в повідомленні.

За версією слідства, у 2013 році колишній директор ДП «Поліграфкомбінат» для особистого збагачення використовував компанію, яка була під його контролем та зареєстрована в Республіці Естонія, для закупівлі витратних матеріалів для виробництва документів, зокрема паспортів для виїзду за кордон. Замість прямих закупівель від виробників він використовував цю компанію як посередника, завищуючи ціни в 4-6 разів. Це дозволило йому зібрати понад півмільярда гривень на рахунках естонської компанії, а потім переказувати ці кошти на рахунки різних компаній, зареєстрованих у різних країнах, що забезпечувало маскування їхнього незаконного походження.

У САП не назвали ім’я високопосадовця, проте журналіст Олег Новіков повідомив, що йдеться про колишнього міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top