Новини

Маск передав контроль над частиною обладнання Starlink Пентагону, — WP

Йдеться про ту частину супутників Starlink, які використовуються ЗСУ

Мільярдер Ілон Маск передав певну кількість обладнання та послуг супутникової мережі Starlink під контроль Пентагону. Про це The Washington Post розповів біограф підприємця Уолтер Айзексон.

Біограф Маска уточнив, що йдеться про ту частину супутників Starlink, які використовуються ЗСУ. Побоюючись, що використання технологій компанії SpaceX може призвести до ядерної війни, підприємець таким чином зняв із себе відповідальність за межі та правила використання технології.

«Він сказав: «Чому я на цій війні? Я створив Starlink, щоб люди могли відпочити, подивитися фільми на Netflix та пограти у відеоігри. Я не хотів створити щось, що могло б спричинити ядерну війну», — цитує мільярдера Айзексон.

На його думку, Маск зробив правильно, коли зважився на такий крок.

«Те, що він зробив, і я вважаю, що це правильний результат, він вирішив продати і передати повний контроль над певною кількістю обладнання Starlink і послугами Starlink військовим США, щоб він більше не контролював геозони. Я думаю, що це був його спосіб. сказати: «Я повинен вибратися з цього», — заявив Айзексон.

Нагадаємо, американське видання CNN у вересні опублікувало уривок книги про Ілона Маску, в якому йшлося про можливу причетність до зникнення сигналу супутників Starlink біля Криму в перші місяці вторгнення РФ в Україну. Але, Ілон Маск заявив, що він зв’язку над Кримом не вимикав, тому що «просто його не вмикав».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top