Новини

В Міноборони анонсували смарт-мобілізацію в Україні

ВСУ

Заявка у два кліки

У Міноборони анонсували смарт-мобілізацію в Україні. Подати заявку на мобілізацію можна буде у два кліки. Про це в інтерв’ю «Армія Inform» заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

«Наступний етап — це можливість у два кліки подати заявку на мобілізацію: «Я хочу стати оператором дронів», «Я хочу стати артилеристом» тощо», — сказала вона.

Заступниці голови Міноборони зазначила, що захищати батьківщину — це конституційний обов’язок кожного громадянина і громадянки і наголосила, що в питанні мобілізації дуже важливий рекрутинговий підхід.

За її словами, важливим є саме рекрутинговий підхід, бо коли людина буде розуміти весь свій маршрут у війську і зможе його контролювати шляхом власного вибору, то питання щодо електронних повісток, самого факту їхнього існування відпаде само по собі.

«Я вважаю, що людина має мати можливість мобілізуватися або підписати контракт саме до такого командира, якому він чи вона довіряє. Це — цільовий рекрутинг. Цивільна аналогія: коли після випуску з вишу за кращих студентів борються працедавці», — додала вона.

Черногоренко зазначила, що ЗСУ наразі — це найбільший працедавець у країні і він може боротися за найкращих людей із цивільного життя «і тоді ми станемо ще швидшими і ще технологічнішими».

«До речі, армія зараз неабияк наситилися цивільною експертизою, цивільними звичками, культурою цивільною. В армії служать люди з великих компаній. Так, у мене в команді працює військовослужбовець, який повернувся з Каліфорнії, де будував стартапи. Він просто сів у літак, повернувся в Україну і мобілізувався в 47-у бригаду. І все. Тут більше нічого не можна сказати. Це приклад, як цивільні люди збагачують армію. І це збагачення треба «ловити», — зауважила вона.

Нагодаємо, 2 квітня президент Володимир Зеленський підписав закон про зниження граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років. Окрім того, статус «обмежено придатний» до військової служби скасували в Україні. Військовозобов’язані, які мають цей статус, мають пройти військово-лікарську комісію.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top