Відеорепортаж

У центрі та на сході США продовжує вирувати снігова буря

Снігова буря також залишила без світла майже 1,5 млн. жителів

Разом із великою кількістю снігу на штати обрушилися і морози до -45°C. Люди замерзають на вулиці або ж потрапляють в аварії через замети автомобілів і пробок, що виникли через бурану. 7,1 тис. авіарейсів затримано, 3,1 тис. — відмінено. Потяги затримуються, а багато автошляхів перекрили.

Крім того, снігова буря також залишила без світла майже 1,5 млн. жителів. Багато мешканців не можуть залишити свої будинки, бо їх дуже замело.

Повідомляється, що найбільше проблем з електропостачанням виникає у штатах Мен, Нью-Гемпшир, Нью-Йорк, Вірджинія та Пенсільванія. Також на території США відмінили понад 5,7 тис. рейсів.

Зимовий шторм призвів до рекордного спаду видобутку газу.

На даний момент вже відомо про 27 жертв бурі в Оклахомі, Кентуккі, Міссурі, Теннессі, Вісконсіні, Канзасі, Небрасці, Огайо, Нью-Йорку, Колорадо та Мічигані.

В Айові стовпчик термометру впав до -38С, а в Монтані до -45.6C. У Канаді в Британській Колумбії температура сягнула історичного мінімуму -52,6C. Жителів Флориди попередили, щоб вони стежили за ігуанами — вони замерзають і падають з дерев на землю.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top