Новини

США хочуть посилити обмеження на експорт мікрочіпів до Китаю, — Bloomberg

Нові правила можуть подвоїти кількість пристроїв

Адміністрація Байдена працює над подальшим посиленням обмежень на експорт обладнання для виробництва напівпровідників до Китаю, посилюючи правила, спрямовані на те, щоб перешкодити країні розвивати передову індустрію мікросхем.

Про це повідомляє Bloomberg.

Уряд проінформував американські компанії про план, повідомивши їм, що очікує оголосити про нові обмеження вже наступного місяця. Правила можуть навіть подвоїти кількість машин, які вимагають спеціальних ліцензій на експорт, створюючи нові перешкоди для виробників обладнання, таких як Applied Materials Inc. , сказали люди, які побажали не називати їх імен, оскільки обговорення є закритими.

Згідно з наявними даними, адміністрація Байдена планує координувати свої дії з Нідерландами та Японією, двох інших ключових країн для виробництва мікросхем.

Цього тижня уряд Нідерландів заявив, що планує запровадити нові обмеження на експорт напівпровідникових технологій до Китаю для захисту національної безпеки.

Представник міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін заявив у четвер, що Китай рішуче виступає проти обмежень як засобу втручання та обмеження нормальних економічних та торговельних обмінів між китайськими та голландськими компаніями.

Наприкінці минулого року США запровадили низку експортних обмежень проти Китаю, у тому числі заборону на постачання деяких напівпровідникових мікросхем, які виробляють у будь-якій точці світу на американському устаткуванні.

У США є три основні виробники чіпового обладнання: Applied Materials, KLA Corp. і Lam Research Corp. Разом з японською Tokyo Electron Ltd. і нідерландською ASML Holding NV вони домінують у галузі. Без доступу до їхніх найкращих продуктів неможливо побудувати фабрики, здатні виробляти найсучасніші мікросхеми.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top