Новини

«Потрібно виграти час»: Сирський пояснив необхідність утримувати Бахмут

Командувач Сухопутних військ ЗСУ відвідав Бахмут вп’яте з кінця лютого

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал Олександр Сирський відвідав Бахмут вп’яте з кінця лютого. Там він вкотре зробив заяву, що оборона міста потрібна для підготовки весняного контрнаступу української армії.

Оборона Бахмута необхідна Збройним силам України для успішного контрнаступу, який відбудеться цієї весни. Так заявив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє прес-служба Сухопутних військ.

«Необхідно виграти час для накопичення резервів та початку весняного контрнаступу, який уже не за горами», — пояснив Олександр Сирський.

У Бахмуті підрозділи ЗСУ заважають російським військам виконати їхні плани та змушують відмовитися від просування вглиб України. Захисники продовжують утримувати місто та відображають настання супротивника, тим самим даючи українській армії можливість підготувати ресурси для прориву.

«Командувач зараз перебуває разом з іншими військовими на найважливіших ділянках фронту. Постійно тримає на контролі оперативну обстановку на фронті та вживає необхідних заходів щодо утримання Бахмута під українським контролем», — йдеться у повідомленні Сухопутних сил ЗСУ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top