Новини

Новий iPhone 14 в жовтому кольорі показали на відео

iPhone_14_Plus

Моделі iPhone 14 і 14 Plus в новому яскраво-жовтому кольорі надійдуть в продаж у більшості країн 14 березня. Заздалегідь в мережі з’явилося кілька відеороликів з розпакуванням нових моделей, що пропонують поглянути на жовтий айфон наживо.

За словами популярного техноблогера MKBHD, смартфон вийшов блідо-жовтого відтінку. На відео він наочно порівняв iPhone 14 Plus з жовтим iPhone XR, з проїзною карткою метро Нью-Йорка і навіть з бананом, який на тлі айфона виглядає темнішим.

Єдина частина смартфона, яка виглядає темною, – це бічні грані, які він описує, як «трохи ближче до золотого кольору».

У всьому іншому iPhone 14 і 14 Plus в жовтому кольорі не відрізняються від інших моделей лінійки, представлених восени 2022 року. Apple звично оновлювати колірну палітру айфонів навесні наступного року, щоб збільшити продажі в середині циклу пристрою.

Тим часом японський блог Mac Otakara опублікував відео розпакування iPhone 14, в якому добре видно, як новий жовтий колір виглядає на вулиці в сонячних умовах.

Додамо, що ціни на айфони в жовтому кольорі ті ж – від 799 доларів iPhone 14 і від 899 доларів iPhone 14 Plus.

Тепер на вибір покупцям iPhone 14 і 14 Plus доступні в шести кольорах: Синій, Пурпурний, Опівніч, Зоряне світло, Product (Червоний) і Жовтий. У жовтому кольорі вже продавалися iPhone 11, iPhone XR і iPhone 5c.

iPhone_14_Plus
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top