Наука та технології

iOS 18 дозволить змінювати розташування та колір іконок додатків

Apple

iOS 18 викликає великий ажіотаж серед шанувальників, оскільки платформа готується до значних змін, включаючи впровадження ІІ та візуальні покращення.

Раніше вважалося, що це буде найбільше оновлення від Apple, і зміни торкнуться навіть головного екрану, який залишався практично незмінним з моменту появи iPhone. Тепер повідомляється, що користувачі навіть зможуть змінювати колір іконок програм у iOS 18.

Одне з найбільших візуальних нововведень у iOS 18 – можливість розміщувати іконки програм у будь-якому місці на головному екрані. Зараз користувачі iPhone можуть лише переставляти іконки програм, не залишаючи порожнього простору, що з роками викликало певну незадоволеність. Крім цього, Apple дозволить користувачам змінювати колір іконок програм. Підхід компанії схожий на те, як це реалізовано в Android, особливо на телефонах Google Pixel у плані кастомізації.

На смартфонах Google Pixel з останньою версією Android користувачі можуть вільно змінювати колір іконок програм, щоб він відповідав кольору шпалер. Google також пропонує свої рекомендації, які, на її думку, найкраще підходять до вибраних шпалер. Ймовірно, Apple наслідуватиме такий самий підхід.

Apple поступово робить iPhone відкритішим для кастомізації, чого вона довго уникала. Варто зазначити, що користувачі вже можуть змінювати колір іконок додатків через додаток «Команди», але наявність такої функції буде більшим плюсом і спрощує процес. Поки невідомо, як саме Apple планує реалізувати цю функцію, але, ймовірно, вона буде доступна поряд з можливістю перестановки додатків. Також неясно, чи дозволить компанія змінювати логотипи додатків.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top