Новини

Путін поговорив по телефону з Сі Цзиньпіном

Путин

Президент Росії Володимир Путін та лідер Китаю Сі Цзиньпін у четвер, 8 лютого, провели телефонну розмову. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що Сі Цзіньпін, зокрема, сказав своєму російському колезі, що дві країни повинні тісно співпрацювати, щоб захистити безпеку та протистояти іноземному втручанню.

Також, за словами Сі, Китай і Росія повинні мати тісну стратегічну співпрацю і працювати разом, щоб захистити свій суверенітет, безпеку та інтереси розвитку. Він також підкреслив, що Пекін готовий зміцнювати міжнародну багатосторонню співпрацю з Росією.

Тим часом у Кремлі повідомили, що Путін тепло привітав Сі Цзіньпіна і дружній китайський народ із наступаючим Святом Весни. Там зазначили, що російський та китайський лідери підтвердили готовність нарощувати зовнішньополітичну координацію в рамках багатосторонніх структур.

Крім того, Путін підтвердив відданість РФ принципу «одного Китаю». Сі, у свою чергу, висловив підтримку пріоритетів російського головування у БРІКС. Лідери країн також обговорили ситуацію в Україні та на Близькому Сході.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top