Новини

Одеські школярі повернуться за парти

З понеділка, 31 жовтня, школярі Одеси повернуться до навчання після осінніх канікул. Про те, як планують організовувати навчання в умовах ймовірних відключень електроенергії розповіла на своїй сторінці в соцмережі директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

За її словами, працівники освіти створюють моделі навчання, зважаючи на можливі відключення світла. Розпочнуться уроки так, як і до канікул, однак після того, як будуть створені графіки відключень, розклад обіцяють змінити за кілька днів.

Також Олена Буйневич попередила, що учнів різних класів паралелі можуть об’єднувати у групи залежно від місця проживання та графіку відключення світла. Детальніше кожному класу повинен буде повідомити інформацію класний керівник.

Зменшится обсяг і характер домашніх завдань.

Рекомендації та поради батькам:

  • завантажити електронні версії підручників, якщо немає паперових, щоб з ними можна було працювати офлайн;
  • додатково переглянути свій органайзер, щоб телефоном або особисто регулювати підключення дитини до уроків. Багатьом потрібна батьківська увага з цього приводу.
  • пам’ятати, що урок можна переглянути на сайті Департаменту (там є всі за програмою), як виключення і допомога.
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top