Новини

Президент США Джо Байден назвав «обурливим» припинення Росією угоди про постачання зерна

Росія збільшить «голод у світі», заблокувавши зернову угоду

Призупинення Росією дії «зернової угоди» скоротить експорт українського зерна з ключових чорноморських портів та посилить голод.

«Це повністю обурливо, це призведе до посилення голоду. Немає жодних причин для них діяти таким чином», — заявив президент США.

«Вони завжди шукають якесь обґрунтування, щоби сказати, що вони роблять щось обурливе, бо Захід змусив їх це зробити», — додав Байден. «У тому, що вони роблять, немає жодних заслуг. ООН домовилася про цю угоду, і це має бути кінець».

Керівник прес-служби Ради національної безпеки Білого дому Ейдрієнн Вотсон вважає рішення РФ про призупинення участі в зерновій угоді «прийменником для того, щоб використати продовольство як зброю».

Попри це Україна не збирається припиняти роботу «зернового коридору».

Президент України Володимир Зеленський заявив, що купка людей у ​​Кремлі не повинна вирішувати, чи продовжать роботу зернові коридори з експорту аграрної продукції.

Нагадаємо, російська сторона заявила, що виходить із зернової угоди після нібито української атаки на Чорноморський флот у Севастополі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top