Новини

Одеська ОВА збирає з громад області майже мільярд гривень на ЗСУ та ТРО

кіпер олег ода

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер підписав розпорядження, згідно якого громади Одеської області мають провести термінові сесії та прийняти рішення про передачу до обласного бюджету коштів на ТРО та ЗСУ згідно програм, що прийняті у громадах та «вільного фінансового ресурсу».

До листа також додана таблиця з вказанням сум, які кожна громада має перерахувати до обласного бюджету строком до 18 серпня.

У листі ОВА зазначається, що така ініціатива пов’язання з нерівномірним забезпеченням формувань ЗСУ на території Одеської області, через що «наразі існує гостра потреба забезпечення матеріально-технічної бази ЗСУ». Тому Одеською ОДА прийнято рішення про централізоване забезпечення ЗСУ відповідно до потреб командування.

З одного боку, з огляду на війну та нераціональні витрати громад, про що ми нещодавно писали, така ініціатива виглядає цілком доцільною. Проте розпорядження голови ОДА суперечить самій ідеї децентралізації, яка завершилася в Україні в 2020 році.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top