Новини

Найближчими тижнями планується зустріч з Фіцо, обговоримо 50 млрд від ЄС, — Шмигаль

Планують обговорити всі нагальні питання та зняти можливі перепони на шляху до реалізації Ukraine Facility

Найближчими тижнями планується зустріч з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Обговорять можливі перепони на шляху виділення Україні 50 млрд євро з боку Європейського союзу. Про це повідомив у Telegram-канал прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Шмигаль нагадав про те, що 1 лютого відбудеться саміт Європейської ради під час якого Україна розраховує на позитивне рішення щодо виділення фінансової підтримки у розмірі 50 млрд євро за програмою Ukraine Facility.

Прем’єр пояснив, що вищезгадана програма передбачає не лише виділення коштів, але й системну трансформацію України на шляху до ЄС.

«Наш уряд сформував драфт плану та бачення цього процесу. Від Європейської комісії отримали коментарі, які вже опрацьовуємо», — додав прем’єр-міністр.

Зокрема найближчими тижнями планується зустріч із прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Планують обговорити всі нагальні питання та зняти можливі перепони на шляху до реалізації Ukraine Facility.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top