Новини

НАБУ завершило слідство по Дмитру Чапіру

jmovirno-dmytro-chapir_uk_large3

Депутата вимагав і отримав від директора лікарні неправомірний зиск у 120 тисяч грн

НАБУ завершило розслідування справи депутата Одеської обласної ради від партії «Довіряй справам» Дмитра Чапіра щодо отримання неправомірної вигоди.

«САП та НАБУ завершено слідство та відкрило матеріали у справі стосовно депутата Одеської обласної ради, підозрюваного в отриманні 120 тисяч гривень неправомірної вигоди. Дії особи кваліфіковані за ч.3 ст.368 КК України», — інформує прокуратура.

За даними слідства, Чапір вимагав і отримав від директора лікарні неправомірний зиск у 120 тисяч грн за неперешкоджання діяльності підприємства.

Нагадаємо, 7 червня Національне антикорупційне бюро затримало «на гарячому» депутата-голову постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Одеської обласної ради Дмитра Чапіра, за нібито отримання неправомірної вигоди.

8 червня генеральна прокурорка Ірина Венедиктова підписала йому підозру. Вручила документи Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

jmovirno-dmytro-chapir_uk_large2
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top