Новини

Одеська обласна Рада миру відзначила своє 55-річчя

За два роки діяльність організації набула нових сенсів,

В Одесі пройшли урочистості з нагоди 55-ї річниці громадської організації «Одеська обласна Рада миру».

Голова Одеської обласної Ради миру Таміла Афанасьєва цього дня отримала нагороду Одеського міського голови Геннадія Труханова.

З вітальним словом до громадських активістів – членів організації-ювіляра, очільниці Ради  та всіх присутніх звернувся голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко.

У святковому концерті взяли участь діти та молодь Одеси, адже саме вони — це майбутнє і саме їх ми маємо захищати у воєнний час.

«Під час нашої зустрічі миротворців, друзів та однодумців з нагоди річниці Ради миру, ми підбили підсумки та чітко усвідомили, що за два роки підступної війни ми з усіма партнерами не тільки не припинили своєї діяльності, а й набули нових сенсів, зараз гідно відповідаємо усім викликам мінливого часу, професійно допомагаємо, швидко рятуємо та завжди підтримуємо мешканців Півдня України», — зазначила Таміла Афанасьєва.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top