Новини

На Одещині депутат пропонує передати гроші родинам військових замість святкування Дня міста

Біляївка

В Біляївській громаді Одеської області місцевий депутат Сергій Білюк написав голові громади депутатське звернення з пропозицією перенаправити бюджетні кошти з різноманітних святкувань на підтримку сімей військових.

«Щороку наша Біляївська міська рада виділяє та витрачає значні кошти на різні святкування — це День громади, Дні народження сіл тощо. Але в умовах російсько-української війни, витрата коштів на веселощі є необґрунтованою та викликає справедливе обурення серед людей», — розповів депутат.

Сергій Білюк, у своєму звернені до голови Біляївської громади Михайла Бухтіярова, пропонує всі кошти, виділені на проведення різних святкувань у громаді, перенаправити на підтримку сімей воїнів, які знаходяться на передовій, поранених на фронті та на допомогу родинам загиблих героїв.

На думку депутата, місцева влада наразі має максимально допомогти людям. «Не може бути такого, щоб воїн, який отримав поранення в боях за Україну, з простягнутою рукою збирав собі на лікування, а в цей час громада витрачала кошти на святкування. Ми маємо, в першу чергу, подбати про цих людей, а до святкувань повернемось після нашої Перемоги».

Біляївка

Нагадаємо, нещодавно «ElitExpert» опублікував дослідження, щодо ситуації з тендерами в районах Одеської області та виявив мільйонні витрати громад на стадіони, парки, дороги та незрозумілі ремонти.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top