Новини

Кулеба обговорив з норвезьким колегою питання поставок систем ППО в Україну

всу

Глава МЗС Норвегії зауважив, що наразі їхня країна з іншими партерами обговорює подальші можливості забезпечення України більшою кількістю систем PATRIOT

Міністр закордонних справ України зустрівся зі своїм норвезьким колегою Бартом Ейде. За підсумками перемовин Дмитро Кулеба повідомив, що головною була тема щодо систем ППО.

Як зауважив український міністр закордонних справ, норвезькі зенітні ракетні комплекси NASAMS добре себе зарекомендували в Україні під час протистояння російській агресії.

«І ми вдячні за те, що уряд Норвегії докладає більше зусиль, аби Україна мала більше таких систем. Але уряд Норвегії також надає інструменти й можливості, щоб отримати системи PATRIOT з інших країн і ми цю тему теж сьогодні предметно обговорили», — сказав Кулеба.

Водночас глава МЗС Норвегії зауважив, що наразі їхня країна з іншими партерами обговорює подальші можливості забезпечення України більшою кількістю систем PATRIOT.

«Тому, що ППО — це дуже важливо, щоб захистити економіку, енергоінфраструктуру, населення і щоб підтримати бойовий дух. Звісно, щоб перемогти тільки засобами ППО, то цього недостатньо. Але це дуже важливий компонент» — наголосив Ейде.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top